Zahraničí

První slova prince Louise byla neobvyklá. Neřekl máma ani táta

První slova prince Louise byla neobvyklá. Neřekl máma ani táta
Zdroj: twitter.com/KensingtonRoyal

Malý princ Louis neřekl poprvé máma ani táta. Syn vévodkyně Kate a prince Williama totiž nejdříve vyslovil "To je Mary Berryová,". Knihy slavné britské kuchařky celé své dětství vídá v kuchyni.

První slova prince Louise byla dost neobvyklá. Syna vévodkyně Kate a prince Williama totiž hodně inspirovala láska Kate Middletonové k pečení. Když malý princ viděl v televizi slavnou pekařku, řekl: "To je Mary Berryová.". Zajímavosti ze života britské královské rodiny si všiml portál Express.co.uk.

Ve výšce princových očí má vévodkyně v kuchyni vystavené své kuchařky, mezi nimi i ty od Mary Berryové. "Děti jsou většinou fascinovány obličeji a váš obličej byl na obálkách vašich knih," vysvětlila v pořadu A Berry Royal Christmas vévodkyně z Cambridge. Tříletý Louis by tedy podle ní slavnou pekařku kdekoli poznal.

Související obsah

Další zajímavostí, kterou o princi jeho máma odhalila, je jeho velice neobvyklé oblíbené jídlo. Podle vévodkyně miluje červenou řepu. Jídlo, které nemá ráda i spousta dospělých, prý miluje stejně jako například mrkev či fazole.

Princ Louis a jeho sedmé narozeniny (4/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz