Zahraničí

Zemřela hvězda Sexu ve městě Willie Garson. Herci bylo teprve 57 let

Ve věku 57 let zemřel americký herec Willie Garson, který se proslavil především rolí Stanforda Blatche v seriálu Sex ve městě a doprovodných filmech. Na svém kontě měl více než sedm desítek filmů a objevil se v mnoha seriálech.

Willie Garson, americký herec, kterého diváci mohli vidět ve více než 70 filmech a stovkách epizod nejrůznějších seriálů, zemřel ve věku 57 let, informoval web BBC. Úmrtí potvrdil jeho syn, příčinu smrti ale neprozradil.

V rámci bohaté kariéry je nejznámější jeho role v seriálu Sex ve městě, kde hrál Stanforda Blatche, důvěrného přítele Carrie a milovníka módy. Objevil se následně i ve stejnojmenných filmech.

Zdroj: Profimedia

​Méně výrazné role si zahrál například ve filmech Mars útočí, Skála, V kůži Johna Malkoviche, Mezi námi děvčaty, Zoom: Akademie pro superhrdiny, Něco na té Mary je nebo Malý Manhattan.

Bohaté zkušenosti měl také se seriály. Významnou roli získal například ve Službách FBI, zahlédnout ho diváci ale mohli i v epizodách seriálů Kriminálka Las Vegas, Havaj 5-0, Můj přítel Monk, Hvězdná brána, Přátelé, Ally McBealová nebo Buffy, přemožitelka upírů.

Související obsah

​V poslední době se věnoval natáčení desetidílného oživení Sexu ve městě pod názvem And Just Like That, který má premiéru letos na podzim.

Mario Cantone, Garsonův partner v Sexu ve městě, vzdal svému zesnulému kolegovi poctu na sociálních sítích. "Nemohl jsem mít brilantnějšího televizního partnera. Jsem zdrcen a naplněn smutkem. Vzali nám tě moc brzy," napsal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz