Zahraničí

Velká pátrací akce na Slovensku! Zmizeli sourozenci Klaudia (8) a Oliver (10)

Velká pátrací akce na Slovensku! Zmizeli sourozenci Klaudia (8) a Oliver (10)
Zdroj: Pohotovostný pátrací tím

V Bratislavě probíhá usilovné pátrání po nezvěstných sourozencích Klaudii (8) a Oliveru (10) Hrivnákových, kteří se od úterka pohřešují. O případu informoval portál tvnoviny.sk, policie zatím odmítá poskytnout informace z vyšetřování.

Klaudia (8) je vysoká asi 135 centimetrů, má modré oči, hnědé vlnité vlasy po ramena a ráčkuje. Oliver (10) měří 145 centimetrů, má zelenohnědé oči a krátké světlé vlasy.

Není známo, odkud děti zmizely nebo jaké na sobě měly oblečení.

Související obsah

​Podle serveru Zregióny.sk je možné, že děti unesl jejich vlastní otec po hádce s matkou, policie však tuto informaci nepotvrdila a odmítla případ podrobněji komentovat. "Bratislavská policie na případu intenzivně pracuje a vykonává všechny potřebné úkony za účelem vypátrání nezletilých osob. O konkrétních úkonech vykonávaných policií není možné vzhledem k citlivosti případu poskytnout bližší informace," uvedla pro Zoznam.sk policejní mluvčí Veronika Martiniaková.

mn, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz