Co nás čeká

Horoskop na úterý 28. září: Dnešní svátek ve vás vzbudí velkou fantazii

Horoskop na úterý 28. září: Dnešní svátek ve vás vzbudí velkou fantazii
Zdroj: Getty Images

Kam se poděla vaše objektivita? Venuše ve Štíru ji smetla svým hvězdným závojem, ale ne na dlouho! Slunce i Merkur vás obdarovávají nesmírně hlubokou fantazií, což je přínosem také ve vaší tvořivosti.

Beran

Teplo rodinného krbu je to, na čem byste o dnešním svátku rádi pracovali. Jestliže zatím dáváte přednost nezávaznému životu, začnete vážně uvažovat o změně. Je proto ideální doba pustit se pozvolna do výběru vhodné nemovitosti pro vaši možnou budoucí rodinu.

Býk

Cítíte, jak povoluje napětí v lásce, a ve vzduchu cítíte milostné proudění. Vaše touha po životě vás žene jít za tím, co si přejete, a vše vidíte jako otevřené dveře k příležitostem! Nebojte se proto rozjet i projekty, na které byste si dříve netroufali.

Blíženci

Váš milovaný protějšek vám bude chtít ve volnu snést modré z nebe a udělá cokoliv, aby vás potěšil. Řeknete si, že se ani nebudete snažit ho od toho odrazovat, ono totiž ani žádné racionální vysvětlování nezabere. Dopřejte si chvíli bezbřehého rozmazlování.

Rak

Slunce i Merkur, oba ve znamení Vah, vás obdarovávají nesmírně hlubokou fantazií, což je přínosem také ve vaší tvořivosti. Kladete důraz na naděje, splněná přání a vaši schopnost získávat přátele a vlivné osoby. Otázky rodiny a kariéry už tak uspokojivé nejsou.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Lev

Kam se poděla vaše objektivita? Venuše ve Štíru ji smetla svým hvězdným závojem, ale ne na dlouho! Od odpoledních hodin nastává totiž pravý opak. Záříte jako Severka a vaše nálada je nakažlivě skvělá, nastává vaše nejlepší období pro lásku a milostný vztah.

Panna

Manželské páry dnes tolik ustláno na růžích nemají. Ve finanční sféře vám hraje do noty váš dobrý úsudek, takže jsou do finále signalizovány uspokojivé příjmy. Celkově je vhodné se vyhnout příliš intenzivním emocím, to by totiž nedělalo dobrotu obecně.

Váhy

V mnohých oblastech je vám nyní dopřáváno, nicméně v lásce a milostných vztazích se vyskytují trhlinky. Sami o sobě jste milovníci harmonie a hezkého partnerského souznění, ovšem konfliktní Mars ve vašem znamení má zcela jiný záměr s vašimi vztahy. Bude to tření.

Štír

Budete mít dnes dostatečnou citovou hloubku a schopnost číst v lidech bez nutnosti mluvit. Navíc to neznamená sentimentální uzavření se. Naopak v citech vám to dá pevnost, racionalitu a navrch pevné finanční ukotvení vzájemných mezilidských vazeb.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem JEN za 49,-Kč!

Střelec

Finance se v tomto období výrazně zlepšují, takže kolem odpoledních hodin už můžete spokojeně rekapitulovat. Jak se říká, každému je dáno, co si zaslouží a vaše optimistická duše zcela jistě zásluhy má! Nenechte se tlačit nikam a nikým do kouta.

Kozoroh

Jedná se o čas, ve kterém dáváte přednost dlouhodobým závazkům před chvilkovou přitažlivostí. Na partnerovi si nejvíce vážíte zodpovědnosti vůči rodině, pracovitosti a nenáročnosti na životní úroveň. A tyto hodnoty se s ním chystáte sdílet i vy sami.

Vodnář

Úterní volno je pro vás důležité pro větší duchovní napojení v lásce. Zpočátku sice může Venuše ve znamení Štíra pozlobit a vy si uvědomujete, že pohlcování vaším protějškem dusí vašeho svobodného ducha. Obrat ovšem nastává ještě před dnešní půlnocí.

Ryby

Dnešní svátek je vám příznivě nakloněn zejména pro veškeré záležitosti spojené s potomky. Jestliže máte v rodině problémový vztah s jedním ze svých dětí, popřípadě se všemi, pokuste se nyní udělat první vstřícný krok pro vzájemné poklidné soužití. Vyjde to!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz