Video

VIDEO: Skutečné Žralokonádo? Řidiče vyděsil letící žralok, kterého odnesla bouře

Tropická bouře Nicholas udeřila na pobřeží Mexického zálivu v půlce září. Vítr smetl vše, co mu přišlo do cesty, a to včetně žraloka, kterého se podařilo natočit, jak letí vzduchem několik desítek metrů přes silnici v americkém přístavu O'Connor. Jenže se nejednalo o živé zvíře, nýbrž o pětimetrovou repliku skutečného žraloka.

Žralok visel na verandě jednoho z barů. Nejednalo se přitom o jen tak obyčejnou dekoraci, nýbrž o repliku reálného žraloka, kterého před 40 lety chytil jeden z barových štamgastů, informuje Houston Chronicle.

Během let si majitelé baru i zákazníci umělého žraloka, kterého pojmenovali Bruce, zamilovali. "Má v našich srdcích zvláštní místo, není to jen kus sklolaminátu," řekl majitel baru Malcolm Hein.

Související obsah

​Majitelé baru se svěřili, že jim přívaly deště spojené s hurikánem zaplavily celý podnik. A kromě "únosu" Bruce, vítr poničil také střechu a plot. Replika žraloka by se ale podle majitelů baru měla už brzy vrátit zpátky na verandu podniku. Jeden ze zákazníků dokonce nabídl, že zaplatí opravu poškození, které během letu žralok utrpěl.

"Jsme na to zvyklí. Minule nám velké škody na majetku způsobil hurikán Harvey. Vlastnili jsme další restauraci, kterou velmi vážně poškodil. Všichni naši zákazníci ale přišli na pomoc a do dvou dnů jsme měli opět otevřeno. To stejné se děje i teď," dodal Malcolm Hein.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz