Svatba na první pohled

Nejstarší pár ve Svatbách si zatím své ano neřekl. Odradí je vzhled?

Nejstarší pár ve Svatbách si zatím své ano neřekl. Odradí je vzhled?
Zdroj: Nova.cz

Další pár u oltáře a líbánky prvních dvou párů, to přinesl další díl oblíbeného sociálního experimentu Svatba na první pohled. Nejstarší pár si zatím své ano u oltáře neřekl, diváci uvidí jejich setkání až v následujícím dílu.

Sociální experiment Svatba na první pohled pokračuje! Dalším párem mají být Andrea (41) a Roman (48). Andrea byla hodně zaskočená. "Je to až neuvěřitelné, pořád mi to nedochází. Mám z toho radost a trošku až obavu," říkala hned po oznámení Andrea.

Zároveň ale vyslovila své přání, jak má její nastávající vypadat: "Když bude vyšší než já, tak budu šťastná jako blecha. Důležitější pro mě ale bude, když tam ucítíme to napojení." Celý rozhovor s Andreou najdete ve videu zde.

​Jasnou představu má i Roman, trefí se Andrea do jeho preferencí? "Partnerka by měla zářit a být krásná. Ale jak si ji mám představit, to netuším," říkal. "Těším se, že to bude zážitek a začne to novou etapu života," dodal. Rozhovor s ním najdete ve videu zde.

​Svou svatbu si do posledního doušku užili Kadri s druhou Andreou. Prý si první svatební noc téměř celou povídali, zažili romantické ráno a jako sluníčka zářili i na líbánkách na Maledivách. Zatím vypadají spokojeně a jsou také divácky nejoblíbenějším párem.

Související obsah

​To se ale nedá říct o Romaně s Jardou, kteří si také líbánky užívali plnými doušky. Neobešlo se to ale bez krizí. Jardovi vadí, že je Romana náladová. Jejich konflikt byl dost ohnivý. "Málem jsme si řekli dobrý, čau, už se prostě nepotřebujeme vidět," říkal Jarda. 

Nakonec se jim krizi ale podařilo zažehnat. Romana dokonce odhalila, že se zamilovala a štěstí koukalo z očí i Jardovi. Tak uvidíme, co přinesou další díly. S těmito dvěma je to ale jako na horské dráze.

Další díl můžete sledovat už nyní na portálu Voyo a všechna bonusová videa najdete na Nova Plus.

TN.cz

K tématu Svatba na první pohled

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz