Pořad

Richard Krajčo: Číslo na Gotta mám pořád. Prozradil i něco z intimního života

Slavný zpěvák Richard Krajčo poznal, co je to dostat pořádné otázky na tělo. Štáb Života ve hvězdách si na něj totiž připravil pořádně intimní výslech. Zpěvák ale dokonce ani nevyužil možnosti vyhnout se otázce a neodpovědět. Co na sebe tedy prásknul Richard Krajčo?

Muzikant Richard Krajčo v pořadu Život ve hvězdách ukázal, že se jen tak něčeho nezalekne a nedělá mu problém odpovědět na otázky, u kterých by většina lidí okamžitě zrudla. Prozradil dokonce i to, jestli měl někdy sex po telefonu. "Jo, měl jsem," odpověděl se smíchem frontman kapely Kryštof.

Padla také například otázka na to, co má hudebník položeného na svém nočním stolku. Diváci se tak mohli dozvědět, že má u postele dětskou knížku v angličtině, kterou ale čte pouze on a že po večerech hraje na iPadu hry.

Související obsah

Richard se také svěřil s tím, na jakého nejznámějšího člověka má v telefonu číslo. "No, mám tam pořád číslo na Karla Gotta," řekl zpěvák dojatě. 

Jak se to tak stává, tak ani Richardovi se v životě nevyhnula bolestivá odmítnutí. "Určitě to bylo někdy, když jsem byl zamilovaný. Ale pak jsem to zlomil, to si moc dobře pamatuji. Přišlo odmítnutí, já jsem se nedal a pak jsem to zlomil," vysvětlil.

Richard Krajčo také prozradil, co by doporučil svému patnáctiletému já. "Ať si jde za svým, ať prostě dělá to, co ho baví. Ať se nevzdává svých snů," zamyslel se muzikant.

Celý pořad Život ve hvězdách najdete na portálu VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pořad

Důležité Události

Píše se na Deník.cz