Domácí

Tragická nehoda na Semilsku. Při srážce osobáku s náklaďákem zemřel člověk

Tragická nehoda na Semilsku. Při srážce osobáku s náklaďákem zemřel člověk
Zdroj: AKTU.cz

Tragická nehoda zaměstnala v pátek odpoledne všechny záchranářské složky. Na Semilsku se srazilo osobní auto s náklaďákem. Jeden člověk na místě zemřel.

Událost se stala v pátek krátce před 15. hodinou na silnici ve směru od obce Horka u Staré Paky na Borovnici. "Přijali jsme oznámení o vážné nehodě osobního auta a náklaďáku," řekl TN.cz policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Srážka měla tragické následky. Zasahoval také vrtulník. "Skutečnost mohu potvrdit. Při nehodě zemřel jeden člověk," doplnil mluvčí záchranářů Michael Georgiev.

Související obsah

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). "Hasiči zajišťovali místo nehody a likvidovali uniklé provozní kapaliny. Byli jsme tam v rámci mezikrajské výpomoci, událost byla na území Libereckého kraje," vysvětlila mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová.

Co se přesně stalo, zatím není jasné. "Příčiny a okolnosti srážky budou nyní zjišťovat policisté," uzavřel Robovský. Silnice byla v době vyšetřování uzavřená.

Při srážce tří aut na Pardubicku zemřel řidič. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Jičínsku se srazilo nákladní auto s osobákem. Dva lidé zemřeli

Na silnici č. 16 se u Holína na Jičínsku v pátek večer srazilo nákladní auto s osobním. Při vážné nehodě zemřeli podle policejní mluvčí Elišky Majerové dva lidé. Příčinu a okolnosti nehody policie vyšetřuje. Silnice je uzavřená.

Píše se na Deník.cz