Zajímavosti

Tajemství kabelky Alžběty II. odhaleno. Bez šesti věcí z paláce nikdy neodejde

Tajemství kabelky Alžběty II. odhaleno. Bez šesti věcí z paláce nikdy neodejde
Zdroj: Profimedia

Stejně jako jiné ženy také královna Alžběta II. nosí s oblibou kabelku. V té má naprosto vždy šest nezbytností, bez kterých palác nikdy neopustí. Podívejte se, co taška britské hlavy státu skrývá.

Nejen na veřejnosti, ale také na rodinných portrétech a dalších fotografiích královně Alžbětě II. nechybí jako doplněk k jejímu outfitu kabelka. Britská hlava státu si velmi oblíbila zejména značku Launer a ve svém šatníku má okolo 200 tašek.

Co však Alžběta II. ve své kabelce skrývá? Časopis People odhalil šest věcí, bez kterých královna nikdy neopustí palác.

Související obsah

Jednou z prvních nezbytností jsou kapesníky. V den pohřbu svého manžela prince Philipa měla při sobě dokonce jeden z jeho hedvábných. V tašce má Alžběta II. vždy také krém na ruce se sezamovým olejem a extraktem z japonské moruše. Právě tato kosmetika patří k jejím oblíbeným. Nikdy jí nechybí ani rtěnka, aby se královna mohla nalíčit při každé příležitosti.

Palác neopustí ani bez dioptrických brýlí, které má v koženém pouzdře. Aby jí ladilo s kabelkou, je také od značky Launer. Další důležitou věcí je plnicí pero Parker 51. Právě tím královna během své vlády podepsala řadu velmi důležitých dokumentů.

Její Veličenstvo však dbá také na svůj svěží dech. Právě proto má v kabelce vždy při ruce také mentolové bonbóny.

Královna Alžběta II. se minulý týden stala už 12násobnou prababičkou. Její vnučce princezně Beatrice se v sobotu narodila zdravá holčička. V pondělí pak radostnou novinu oznámil Buckinghamský palác.

Alžběta II. dostala speciální květinu. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz