Domácí

Na Děčínsku havaroval traktor. Muž a žena na místě zemřeli

Dva lidé zemřeli při tragické nehodě traktoru na Děčínsku. Ten se měl z dosud nezjištěných příčin převrátit mimo silnici.

Policisté přijali oznámení o události v sobotu krátce před 18. hodinou. "Situaci mohu potvrdit. Traktor měl havarovat mimo komunikaci v katastru obce Dolní Habartice na Děčínsku," řekla TN.cz policejní mluvčí Alena Bartošová.

Z dosud nezjištěných příčin se měl traktor převrátit. Při nehodě zemřel muž se ženou, kteří v něm jeli. "Oba utrpěli vážná zranění a na místě zemřeli," doplnil mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah

Na místě zasahovaly všechny záchranářské složky. "Vyslali jsme tam dvě jednotky," sdělil mluvčí hasičů Lukáš Marvan. Co se přesně stalo, zatím není jasné. "Okolnosti nehody budou předmětem dalšího vyšetřování," uzavřela Bartošová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz