Domácí

Marek Ztracený skončil v nemocnici. Zranil se během koncertu

Marek Ztracený skončil v nemocnici. Zranil se během koncertu
Zdroj: TV Nova

Zpěvák Marek Ztracený má za sebou děsivý zážitek. Během koncertu v Pardubicích se zřítil z pódia a skončil v nemocnici. Svým fanouškům ale vzkázal, že je v pořádku.

Na sobotní koncert v Pardubicích Marek Ztracený asi nikdy nezapomene. Během zpívání se totiž nedíval pořádně pod nohy a šlápl do prázdna. Následoval tvrdý pád mezi šokované fanynky.

Po pádu Markovi trvalo několik vteřin, ale nakonec se i se zakrvácenou hlavou zvedl a koncert dohrál. Celou situaci bral s humorem. "Snad jste ocenili mé speciální číslo, které už nehodlám nikdy nikde zopakovat," napsal Ztracený na sociální sítě krátce po koncertu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Následně ale přiznal, že nebylo všechno v pořádku a že skončil v pardubické nemocnici. Fanouškům z ní poslal další vzkaz a pochválil milý personál. "Na začátku našich koncertů často říkám, že máme jediný plán a předsevzetí - skvěle vás pobavit a to i kdybychom se u toho měli stavět na hlavu. Dnes to bylo doslova," řekl zpěvák a dodal, že na Pardubice nikdy nezapomene.

Související obsah

Ztracený také zažertoval, že od teď bude na pódiu vystupovat v zorbingové kouli. Další koncert ho čeká už v sobotu 2. října v Ostravě, tak se fanoušci zřejmě mají na co těšit.

Podívejte se na rozhovor s Markem Ztraceným o spuštění odloženého turné (8/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz