Domácí

Ženu začal na ulici osahávat cizí muž, musela před ním utéct. Poznáte ho?

Nepříjemný zážitek má za sebou 29letá žena, kterou na ulici v pražském Novém Městě začal zničehonic osahávat cizí muž. Nenechal se odbýt, žena se proto musela dát na útěk a schovat se na recepci v blízkém hotelu. Incident zachytily městské kamery, policie tak na základě záběrů a sestaveného portrétu žádá veřejnost o pomoc při hledání muže.

Minulý týden v pondělí okolo sedmé hodiny ranní šla ulicí v Praze 2 devětadvacetiletá žena a telefonovala. Náhle k ní zezadu přistoupil cizí muž a políbil ji na krk, posléze ji začal osahávat na hýždích. Její nesouhlas pro něj nebyl překážkou a v osahávaní tak pokračoval, dokud se nedala na útěk.

Následně se schovala na recepci hotelu, odkud zavolala policii. Ta nyní o případu informovala veřejnost a požádala o pomoc při pátrání po neznámém muži. Incident zachytily kamery, díky kterým policisté sestavili portrét útočníka.

Související obsah

​Jedná se o muže štíhlé, zhruba 175 centimetrů vysoké postavy s krátkými vlasy a modrýma očima. Na sobě měl v době incidentu černou mikinu s kapucí a nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

"Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval občany mluvčí pražské policie Jan Rybanský. V případě dopadení a odsouzení hrozí podezřelému za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz