Zahraničí

Lilibet pořád nikdo neviděl. Harry s Meghan ale prozradili, jak se jí daří

Lilibet pořád nikdo neviděl. Harry s Meghan ale prozradili, jak se jí daří
Zdroj: Profimedia

Je to situace, kterou královská rodina snad nepamatuje. Meghan a Harry mají už tříměsíční dceru, veřejnost však stále neví, jak vypadá. Útěkářská dvojice se nejspíš rozhodla, že Lilibet nikomu neukáže. Poprvé ale prozradila, jak se jejich holčičce daří.

Zdá se, že Lilibet bude s nadsázkou jednou z největších královských záhad. Dcera prince Harryho a vévodkyně Meghan se narodila už v červnu, ale příznivci dvojice stále netuší, jak vypadá.

Meghan totiž dceřiny fotky zatím ukázala pouze své matce a příbuzným z vrchních pater královské rodiny. Teď ale přišla změna. Fotku sice vévodský pár v kalifornském exilu stále neukázal, poprvé se však rozmluvil o tom, jak se jejich dcera má.

"Je nádherná," chlubila se Meghan. Harry byl o poznání sdílnější. "Vypadá tak šťastně, když prostě jenom sedí vedle našeho syna Archieho nebo dovádí a všude běhá," usmíval se princ.

Související obsah

​Harry zároveň ubezpečil, že Archie na svou mladší dceru nežárlí. "Naopak jí ve všem pomáhá a snaží se jí být vzorem," tvrdil Harry.

Lilibet zatím nezná osobně ani královna Alžběta II. nebo princ Charles. V ohrožení je i její křest. Harry s Meghan by si přáli tradiční obřad v kapli na hradě Windsor, vladařka jim to ale prý nechce dovolit. Možná i proto hrají uražené a s dcerou se do Velké Británie stále nevypravili.

Fanoušci věří, že Meghan omylem ukázala fotky s Lilibet:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz