Zahraničí

Plačkovou měli obvinit kvůli drogám. Policie našla devět kilogramů pervitinu

Plačkovou měli obvinit kvůli drogám. Policie našla devět kilogramů pervitinu
Zdroj: Profimedia

Slovenskou influencerku Zuzanu Plačkovou měli obvinit z drogové trestné činnosti a členství ve zločinecké skupině, informovala TV Markíza. Policisté při pondělní drogové razii našli devět kilogramů pervitinu a velkou laboratoř na pěstování marihuany.

Jak zjistila TV Markíza, policie měla obvinit Zuzanu Plačkovou z drogové trestné činnosti. V pondělí ji kriminalisté zadrželi, údajně měla být součástí zločinecké skupiny, která obchodovala s narkotiky. Strážci zákona si přišli i pro jejího manžela Reného Strausze.

Při razii se našlo přes devět kilogramů pervitinu a laboratoř na pěstování marihuany, upozornil portál Topky. Slovenská Národní kriminální agentura (NAKA) však neupřesnila kde ani u koho.

Související obsah

​Zadržených je dohromady okolo 15, kromě Plačkové a jejího muže je mezi nimi i někdejší slovenský reprezentant v judu Tibor G. Slovenská média uvádějí, že měl být šéfem zločinecké skupiny.

Policie teď všechny vyslechne a potom se rozhodne, zda podezřelé obviní. Pokud by se tak stalo, vyšetřovatelé by museli soudu navrhnout uvalení vazby, jinak by se automaticky vrátili na svobodu.

Podívejte se, jak si policie přišla pro Plačkovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz