Domácí

Policie pátrá po 35leté Veronice. Je nemocná a rodina o ni má strach

Náchodská policie pátrá po 35leté Veronice Baníkové. Pohřešovanou viděli její nejbližší naposledy ve čtvrtek 23. září. Veronika je podle své rodiny nemocná, i proto o ni mají strach.

Policisté z Náchodska hledají 35letou Veroniku Baníkovou. Tu její rodina naposledy viděla ve čtvrtek 23. září.

Pohřešovaná je podle rodiny nemocná, proto o ni mají strach. "Je nemocná, motá se, vypadá tedy jako opilá, ale není," uvedl jeden z členů rodiny. Veronika vypadá na 35 až 40 let, má hnědé rovné vlasy a měří asi 170 centimetrů.

Související obsah

"Ačkoli ji nepotřebuje, nosí Veronika často paruku, tu ale teď nechala doma," doplnil člen její rodiny. Když ji naposledy viděli, Veronika měla na sobě džínovou sukni, zelenou bundu, oranžové tenisky a kamaše.

Pokud máte o pohřešované Veronice nějaké informace, policie žádá, abyste je sdělili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebně.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz