Královská rodina

Vévodkyně Meghan se prořekla. Fanoušci se dozvěděli, jak se má Lilibet

Vévodkyně Meghan se prořekla. Fanoušci se dozvěděli, jak se má Lilibet
Zdroj: Profimedia

Meghan s Harrym chrání soukromí jejich dcery Lilibet, která se narodila v červnu, jako jestřábi. Jak vypadá, vědí jen oni sami a vyvolení členové královské rodiny. Vévodkyně ze Sussexu se teď ale prořekla a fanoušci se tak dozvěděli alespoň to, jak se osmé čekatelce na britský trůn daří.

Lilibet příznivcům ještě neukázali, přitom tříletého syna Archieho všichni viděli už krátce po narození. Harry s Meghan jsou ohledně dcery narozené začátkem června tajemní jako hrad v Karpatech. Občas se ale neuhlídají.

Jak upozornil portál Romper, vévodský pár ze Sussexu nedávno zamířil do New Yorku a tam padala jedna otázka o Lilibet za druhou. "Je vážně nádherná," prozradila o ní Meghan.

Přestože se nejedná o úplně konkrétní slova, fanoušci jsou rádi za jakoukoliv informaci. Někteří dokonce už začínali pochybovat, zda Lilibet vůbec existuje. Jsou zkrátka zvyklí, že královská rodina svoje životy s veřejností sdílí ve velké míře. Meghan a Harry to ale dělat nechtějí a je to i jeden z důvodů, proč rodinu před bezmála dvěma lety opustili.

Související obsah

​Meghan rovněž prozradila, že Archie je skvělý starší bratr a ve všem jí pomáhá.

Příbuzní pro tajnosti příliš pochopení nemají. Do stolu bouchl už i princ Charles, který by se s nejmladší vnučkou rád viděl. Zatím ji totiž viděl pouze na fotkách. A stejně je na tom i královna Alžběta II. Není ještě jasné, kdy a jestli vůbec rodinka do Londýna přijede.

Fanoušci jsou přesvědčení, že Meghan omylem ukázala Lilibet:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz