Domácí

Hana Zagorová zůstává v nemocnici. Margita řekl, jak to s ní vypadá

Hana Zagorová je v nemocnici kvůli postcovidovému syndromu, vezla ji tam záchranka doprovázená policií. Manžel legendární zpěvačky Štefan Margita prozradil TN.cz, jak se jí daří a kdy se bude moci vrátit domů.

V noci na středu spěchali k domu Hany Zagorové záchranáři i policisté. Zpěvačce se náhle přitížilo a neobešla se bez pomoci lékařů. Štefan Margita se za manželkou narychlo vrátil ze Slovenska a pro všechny fanoušky má skvělou zprávu: Zagorové už je lépe.

"Ano, už je to dobré. Zaplať pánbůh," řekl ve čtvrtek TN.cz operní zpěvák. Podle informací TV Nova je hospitalizovaná ve Všeobecné fakultní nemocnici na pražském Karlově náměstí.

Související obsah

​Zagorová loni na podzim prodělala covid-19 a od léta bojuje s postcovidovým syndromem. Musela kvůli němu zrušit všechny koncerty, které měla naplánované až do konce října.

Zatím není jisté, kdy by se zpěvačka mohla z nemocnice vrátit domů. Nemělo by to ale dlouho trvat. "Doufám, že ji pustí brzy, snad příští týden," dodal Margita.

Podívejte se na reportáž TV Nova o boji Zagorové s postcovidovým syndromem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz