Domácí

Hana Zagorová poslala z nemocnice fanouškům vzkaz: Těším se na vás

Hanu Zagorovou museli v noci na středu odvézt do jedné z pražských nemocnic. Podle informací TV Nova u jejího domu zasahovali záchranáři i policisté. Zpěvaččin manžel zrušil naplánovaný koncert a narychlo se vrátil ze Slovenska. Důvodem hospitalizace jsou komplikace spojené s postcovidovým syndromem, prozradila zpěvačka.

Záchranáři a policisté v noci zasahovali v domě Hany Zagorové. Zpěvačce se náhle zdravotně přitížilo. Už loni prodělala covid-19, letos v létě u ní propukl postcovidový syndrom. S ním souvisí dle jejích slov i současná hospitalizace, kterou zpěvačka potvrdila.

"Moji milí, od včerejšího (úterního, pozn. red.) večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávaly obtíže spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři a vlastně úplně všechen personál dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás," vzkázala Zagorová svým fanouškům.

Podle informací TV Nova odvezli zpěvačku do Všeobecné fakultní nemocnice na pražském Karlově náměstí. "Vyjížděli jsme na žádost policie, pečovali jsme o ženu ve věku 75 let, kterou jsme poté při vědomí odvezli do nemocnice," řekla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová. Policie podrobnosti kvůli "citlivosti případu" zveřejnit nemohla.

Související obsah

Zpěvaččin manžel Štefan Margita narychlo zrušil koncert ve slovenských Košicích a vrátil se za Zagorovou do Prahy. "Státní filharmonie Košice s politováním oznamuje zrušení koncertu Štefan Margita 65, který se měl uskutečnit dne 30. září 2021 v Domě umění. Příčinou zrušení jsou vážné rodinné důvody pana Štefana Margity," uvedla filharmonie na svém webu.

Zagorové lékaři kvůli postcovidovému syndromu doporučili, aby nezpívala. V létě tak oznámila, že neproběhne žádný z koncertů naplánovaných do konce října. "Je mi to strašně líto," vzkázala tehdy Zagorová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz