Zahraničí

Shakiru v Barceloně napadla dvojice divočáků. Pustili se do její kabelky

Kolumbijská popová hvězda Shakira se údajně stala obětí útoku dvojice divokých prasat. Svůj příběh sdílela ve středu na instagramu. Podle zpěvačky se na ni a jejího syna prasata vrhla při procházce parkem ve španělském městě Barcelona.

Středeční procházku si Shakira a její osmiletý syn Milan budou pamatovat asi navždy. V jednom z barcelonských parků je měla napadnout dvě divoká prasata. Podle popové hvězdy zvířata šla po její tašce a jakmile se jí zmocnila, zmizela mezi stromy. Matce se synem se nic nestalo. Na bizarní příběh upozornil zpravodajský web BBC.

Hned po útoku zpěvačka sdílela svůj příběh se svými fanoušky na instagramu. Ve videu držela svou roztrhanou tašku a vyprávěla, co se jí přihodilo. "Podívejte se, v jakém stavu divočáci, kteří na mě v parku zaútočili, nechali na zemi mou kabelku," popisovala a ukazovala, co z její tašky zbylo.

Související obsah

Zpěvačka měla v tašce i mobilní telefon. "Zničili úplně všechno," řekla Shakira do kamery a otočila se na svého syna, aby historku potvrdil. "Milane, řekni pravdu. Řekni, jak se tvoje maminka postavila divočákům," vybízela popová hvězda svého syna, jehož otcem je fotbalista Gerard Piqué.

Shakira je údajně poslední obětí stoupajících útoků agresivních divočáků, kteří do Barcelony přišli v posledních letech. V roce 2016 obdržela španělská policie 1187 telefonátů o divokých prasatech, která útočí na psy, drancují krmítka pro kočky a ohrožují provoz ve městě. Divočáci patří mezi nejinvazivnější druhy na světě a dokážou přežít skoro v každém prostředí. Jsou rovněž přenašeči nejrůznějších chorob.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz