Zahraničí

Nevěří nám, že to je vnučka! Žena se stala babičkou ve 33 letech

Nevěří nám, že to je vnučka! Žena se stala babičkou ve 33 letech
Zdroj: Profimedia

Angličanka Jenni Medlamová se stala babičkou už ve 33 letech. Když tedy jde se svým manželem a vnučkou na procházku, lidé si myslí, že jsou její rodiče. Nyní 34letá Jenni podporuje svou dceru v rodičovství, ale i v kariéře.

Angličance Jenni Medlamové je 34 let, přesto už je babičkou. Se svým 35letým manželem Richardem patří mezi nejmladší prarodiče v Británii. Lidé tedy často předpokládají, že jejich vnouče je ve skutečnosti jejich dítě. "Když lidem vysvětlíme, že jsme ve skutečnosti prarodiče, jsou šokovaní," uvedla mladá babička pro Daily Mirror.

Že má jejich vnučka Isla tak mladé prarodiče, se nechce většině lidí věřit. "Rozumím tomu, proč si myslí, že jsme její rodiče, vzhledem k tomu, že jsme třicátníci," řekla Medlamová. Sama Jenni se totiž stala matkou v 17 letech. Když jí tedy přišla dcera říct, že je těhotná, byla překvapená, ale rozhodla se svou dceru podpořit. Sama totiž podobnou podporu od svých rodičů neměla.

"Věděla jsem, jak se bude cítit, když musí říct své mámě, že je těhotná," tvrdí Jenni. "Řekla jsem jí, že je to její tělo a její rozhodnutí, takže ji ve všem podpořím," vysvětlila, jak své dceři Charmeine pomohla.

Související obsah

Nyní spolu celá rodina, včetně otce malé Isly, žije v jednom domě. Miminko si v domě užívají i nové tety, 13letá Chelsey a desetiletá Scarlett.

Mladá babička Jenni nyní podporuje svou dceru v rodičovství, ale i v budování kariéry. Trvá totiž na tom, že mít dítě neznamená konec života. "Charmaine viděla, že chodím do práce a mám se dobře, když jsem ji vychovávala, takže ví, že to je možné," myslí si Jenni, která vlastní uklízecí firmu. Její dcera chce jít na vysokou školu. "O mladých matkách panuje podle mě neférový stereotyp," dodala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz