Domácí

Dcery Karla Gotta okouzlily na premiéře. Ivana prozradila velké tajemství

Dcery Karla Gotta okouzlily na premiéře. Ivana prozradila velké tajemství
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Na premiéru dokumentu o Karlu Gottovi v pondělí zamířily desítky hvězd českého showbyznysu. Ivanu Gottovou doprovodily dcery Charlotte (15) a Nelly (13), z nichž už jsou velké slečny. Pozlátko na premiéře se však ne vždy musí rovnat skutečnosti. Vdova po věčném Slavíkovi před promítáním prozradila, co dívky trápí.

Na film o životě a odkazu Mistra všichni čekali déle než rok, teď se konečně dostává na plátna kin. V pondělí ho s předstihem viděly známé osobnosti. Na slavnostním promítání pochopitelně nemohla chybět Ivana Gottová, překvapil ale příchod Charlotte s Nelly. Ty s maminkou s úsměvem pózovaly na červeném koberci.

Vdova po legendárním zpěvákovi důsledně dbá na soukromí. Na premiéře to tak bylo od Gottovy smrti vůbec poprvé, co se její dcery ukázaly na veřejnosti. Ze slov Ivany ale vyplývá, že to pro ně nebylo vůbec jednoduché.

"Ráda bych poděkovala mým dcerám za jejich odvahu a statečnost a za to, že nám dovolily natáčet a pustily si Olinku Malířovou Špátovou do našeho soukromí," řekla Gottová před promítáním. "Teď jsou k sobě příliš kritické a věřím, že jednou ocení a pochopí, že je to krásná vzpomínka na tatínka," prozradila.

Související obsah

​Charlotte mnozí věští úspěšnou pěveckou kariéru. Na kontě už má kromě účinkování v muzikálech ve velmi útlém věku i duet s tatínkem Srdce nehasnou. Nelly se zase věnuje tanci.

​Na pondělní premiéře nechyběla plejáda slavných osobností. Mezi hvězdnými hosty byli třeba Lucie Borhyová, Michal David, Lucie Bílá, Felix Slováček, Zlata Adamovská, Dagmar Havlová, Bolek Polívka nebo hudební boss František Janeček.

Minulý pátek uplynuly dva roky od smrti Karla Gotta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz