Domácí

Gottovy dcery se zase sešly. Jedna z nich poprvé ukázala přítele

Gottovy dcery se zase sešly. Jedna z nich poprvé ukázala přítele
Zdroj: Profimedia

Na premiéře dlouho očekávaného filmu Karel o životě věčného Slavíka se sešly všechny jeho dcery kromě Dominiky Gottové. Charlotte, Nelly i Lucie, kterou měl zpěvák s Ivetou Kolářovou, majitelkou obchodu se spodním prádlem, rozdávaly úsměvy na všechny strany. A na červeném koberci se konalo i jedno velké překvapení.

Lucie se před rokem rozvedla a svého nového životního partnera od té doby odmítala ukázat. Až do pondělí, kdy s ním dorazila na premiéru filmu Karel o velkolepé kariéře jejího otce.

Její přítel, kterým po 13 letech manželství nahradila otce svých dvou synů a jediných Gottových vnuků, se jmenuje Lukáš. Z fotek je navýsost jasné, že jde o lásku jako trám.

Související obsah

​Největšími ozdobami červeného koberce byly podle mnohých Ivana Gottová s Charlotte a Nelly. Nejmladší dcery Mistra se na veřejnosti ukázaly poprvé po otcově smrti.

Hosté byli dojatí ještě před samotným promítáním filmu. "Karel by si určité nepřál, abyste smutnili. Chtěl by, aby to byla oslava života a aby to nebyla nuda, jak rád říkal," chlácholila je Ivana.

Zdroj: Marek Pátek/CNC/Profimedia

​Podívejte se, jak lidé vzpomínali na Gotta v den druhého výročí jeho smrti:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz