Zajímavosti

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí. Řeší dělení majetku a péči o syny

Mladší dcera Karla Gotta se rozvádí. Řeší dělení majetku a péči o syny
Zdroj: Instagram Karla Gotta

V rodině zesnulého Karla Gotta mělo ztroskotat další manželství. Po starší Dominice se prý rozvádí i mladší Lucie Kovaříková. Ta má s mužem Janem dva syny, kromě dělení majetku tak řeší i střídavou péči.

Gottova dcera Lucie je za Jana Kovaříka vdaná dlouhých 13 let, mají spolu syny Vojtu a Honzu. Konec manželství měl prozradit vzkaz na zpěvákově hrobu v den výročí jeho narození. Zeťův podpis pod ním totiž chyběl.

Informaci o rozvodu přinesl deník Blesk. Oba manželé o něm zarytě mlčí, už se ale měli předběžně shodnout, jak budou dělit majetek. Je jisté, že Kovařík se bude muset rozloučit s bytem, který před lety Lucii koupil otec. Rozdělí si nejspíš pouze věci, které si pořídili během manželství.

Pravděpodobná je podle listu také dohoda o střídavé péči. Staršímu synovi je deset, mladšímu osm. Byli jedinými vnuky Karla Gotta.

Související obsah

Ve slavné rodině se nejedná o první rozvod. Už loni v listopadu oznámila záměr ukončit manželství Dominika Gottová. Od finského muzikanta Tima Tolkkiho, s nímž roky žila v Helsinkách, utekla do Prahy. Kdysi úspěšný kytarista za ní ale vzápětí přiletěl a neustále se ji snažil kontaktovat, někdy i úspěšně.

Jejich rozvodové papíry už by měl mít na stole helsinský soud, celý proces ale přibrzdila koronavirová pandemie. Kvůli přísnému režimu na hranicích se Gottová ani Tolkki do Finska nemohli dostat.

Podívejte se na tiskovou konferenci Dominiky Gottové o rozvodu s finským manželem Timem Tolkkim:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz