Domácí

Český slavík zveřejnil průběžné výsledky. Do konce hlasování zbývá měsíc

Český slavík zveřejnil průběžné výsledky. Do konce hlasování zbývá měsíc
Zdroj: Český slavík 21

Do konce hlasování v anketě Český slavík zbývá měsíc. Pořadatelé zveřejnili, kdo je v současné chvíli na prvních 21 místech. Vyhrát další Slavíky mohou Lucie Bílá, Aneta Langerová, Tomáš Klus či kapely Kabát a Lucie. Poprvé se hlasuje i v kategorii hip hop & rap.

První průběžné výsledky ankety Český slavík 21 jsou tady. Pořadatelé zveřejnili ve středu na svém facebooku abecedně prvních 21 míst v kategoriích zpěvačka, zpěvák, kapela a hip hop & rap.

Kdo vyhraje, se ale stále rozhoduje a hlasovat můžete na webu www.ceskyslavik.cz do 5. listopadu. "Jelikož do konce hlasování zbývá už jen měsíc, rozhodli jsme se odhalit abecední seznam 21 interpretů, kteří se zatím umístili na čelných místech ve svých kategoriích. Podle dosavadních výsledků hlasování je velmi pravděpodobné, že mezi vítězi bude někdo právě z nich," uvedl ředitel ankety Jakub Horák.

Mezi zpěvačkami jsou na prvních 21 místech známá jména jako Ewa Farna, Marta Jandová, Hana Zagorová či Marie Rottrová. Úspěšná je průběžně i Lucie Bílá, která může v této kategorii vyhrát svého 21. Slavíka v kariéře. Třetího Slavíka může mezi zpěvačkami získat Aneta Langerová. Prvního můžou získat například Eva Burešová, Kateřina Marie Konečná a Olga Lounová.

V kategorii zpěvák může zopakovat své vítězství z roku 2012 Tomáš Klus, bude ale muset porazit například Michala Davida, Daniela Landu, Marka Ztraceného nebo Vojtěcha Dyka. O Českého slavíka soutěží i písničkáři Jaromír Nohavica a Pokáč nebo Leoš Mareš a Richard Krajčo.

Související obsah

Pokud Richard Krajčo neuspěje jako zpěvák, má šanci zopakovat vítězství z roku 2013 se svou kapelou Kryštof. Musí ale porazit skupinu Kabát, která svou kategorii ovládla 12krát. Soutěží i proti kapelám Chinaski a Divokej Bill, které už také jednoho Slavíka získaly. Páté vítězství může přidat i Lucie. Mezi prvních 21 uskupení se dostaly i kapely Dymytry, Čechomor, Mig 21 nebo Wohnout.

Poprvé se Český slavík bude rozdávat i v kategorii hip hop & rap. Zvítězit v něm můžou uskupení PSH a Prago Union. Na prvních 21 místech jsou v tuto chvíli například i CA$HANOVA BULHAR, Ektor, Yzomandias, Paulie Garand či prozatím jediná žena Sharlota.

Konečné výsledky se diváci dozví 19. listopadu v přímém přenosu televize Nova.

O novém ročníku Českého slavíka jsme informovali i v Televizních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz