Zahraničí

Učitelku základní školy zatkla policie, měla sex s nezletilým chlapcem

Učitelku základní školy zatkla policie, měla sex s nezletilým chlapcem
Zdroj: Věznice MDCR

Pro 31letou učitelku floridské základní školy Brittany Lopezovou-Murrayovou si v pondělí přišli policisté. Podezřívají ji, že udržovala milenecký poměr s 14letým žákem druhého stupně. Měla ho vyzvedávat z basketbalu a poté s ním souložit ve svém autě.

Románek mezi 31letou učitelkou druhého stupně základní školy Hialeah na Floridě a 14letým chlapcem začal letos v srpnu. Lopezová-Murrayová mu napsala, že je do něj zamilovaná. O případu informoval portál New York Post.

Učitelka měla svého žáka často vyzvedávat z basketbalu a potom s ním mít sex ve svém autě. Ten měl ale probíhat i na jiných místech. V textových zprávách se dvojice vždy dopředu domlouvala, co a jak spolu bude dělat.

Lopezová-Murrayová učila na škole čtyři roky, v roce 2017 ji dokonce jmenovali kantorkou roku. Chlapec po létě odešel na střední školu.

Související obsah

​Na románek učitelky s nezletilým by se možná nikdy nepřišlo. Minulou neděli ale sestra žáka našla v jeho mobilu zmíněné textovky i nahé fotografie. K intimním snímkům se dostal i jeho otec.

Škola už vzkázala, že Lopezovou-Murrayovou vyhodí. "Všichni zaměstnanci jsou školení a očekává se od nich, že se budou chovat v souladu s etickými předpisy. Bohužel i navzdory našemu úsilí se někteří lidé chovají jinak, než by měli," vyjádřili se její zástupci.

Právník učitelky upozornil na presumpci neviny a vyzval, aby jeho mandantku nikdo předčasně neodsuzoval.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz