Společnost

Po úsměvech Ivany, Charlotte a Nelly přišel zvrat. Vdova zmínila horší časy

Po úsměvech Ivany, Charlotte a Nelly přišel zvrat. Vdova zmínila horší časy
Zdroj: koláž TN.cz, Marek Pátek/CNC/Profimedia

Karel Gott pyšně shlíží z nebe. Úsměvy na tvářích Ivany Gottové i dcer Charlotte s Nelly, které rostou do krásy, ho musely potěšit. Ne všechny dny v životě jsou však prozářeny sluncem, vdova po Mistrovi promluvila o přípravách na horší časy.

Na pondělní premiéře dokumentu Karel o úspěších věčného Slavíka v pražském Slovanském domě se sešla česká smetánka. Nechyběl snad nikdo, jehož jméno ve světě showbyznysu něco znamená. A vévodily jim Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly.

"Byla to pro mne vzácná a mimořádná událost," svěřila Gottová. 

Od smrti legendárního zpěváka uplynuly dva roky a je jasné, že rána v srdcích nejdůležitějších žen jeho života ještě nemůže být zacelená. Sama Ivana ostatně přiznala, že jim Karel moc schází. O to víc by byl Mistr pyšný, jak sebevědomě a s noblesou zvládly slavnostní promítání dlouho očekávaného filmu.

Související obsah

​"Měla jsem radost, že dorazila velká řada Karlových přátel a kolegů a já je mohla spolu s celým týmem ve všech sálech Slovanského domu postupně přivítat," pokračovala vdova.

Zůstává smutným faktem, že ne pokaždé je důvod k úsměvům, a Ivana to evidentně dobře ví.

"Výstižnými slovy Karla z jeho autobiografie: Takovéto vzácné a krásné chvíle s přáteli a kamarády mi už zůstanou ve vzpomínkách i srdci napořád. Byly to přesně ty chvíle, které si člověk uzamkne v srdci na horší časy," uzavřela Gottová.

​Podívejte se na reportáž TV Nova ke druhému výročí úmrtí Karla Gotta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz