Společnost

Po úsměvech Ivany, Charlotte a Nelly přišel zvrat. Vdova zmínila horší časy

Po úsměvech Ivany, Charlotte a Nelly přišel zvrat. Vdova zmínila horší časy
Zdroj: koláž TN.cz, Marek Pátek/CNC/Profimedia

Karel Gott pyšně shlíží z nebe. Úsměvy na tvářích Ivany Gottové i dcer Charlotte s Nelly, které rostou do krásy, ho musely potěšit. Ne všechny dny v životě jsou však prozářeny sluncem, vdova po Mistrovi promluvila o přípravách na horší časy.

Na pondělní premiéře dokumentu Karel o úspěších věčného Slavíka v pražském Slovanském domě se sešla česká smetánka. Nechyběl snad nikdo, jehož jméno ve světě showbyznysu něco znamená. A vévodily jim Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly.

"Byla to pro mne vzácná a mimořádná událost," svěřila Gottová. 

Od smrti legendárního zpěváka uplynuly dva roky a je jasné, že rána v srdcích nejdůležitějších žen jeho života ještě nemůže být zacelená. Sama Ivana ostatně přiznala, že jim Karel moc schází. O to víc by byl Mistr pyšný, jak sebevědomě a s noblesou zvládly slavnostní promítání dlouho očekávaného filmu.

Související obsah

​"Měla jsem radost, že dorazila velká řada Karlových přátel a kolegů a já je mohla spolu s celým týmem ve všech sálech Slovanského domu postupně přivítat," pokračovala vdova.

Zůstává smutným faktem, že ne pokaždé je důvod k úsměvům, a Ivana to evidentně dobře ví.

"Výstižnými slovy Karla z jeho autobiografie: Takovéto vzácné a krásné chvíle s přáteli a kamarády mi už zůstanou ve vzpomínkách i srdci napořád. Byly to přesně ty chvíle, které si člověk uzamkne v srdci na horší časy," uzavřela Gottová.

​Podívejte se na reportáž TV Nova ke druhému výročí úmrtí Karla Gotta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz