Společnost

Ivana Gottová má jasno, co bude dál: Na prvním místě jsou Mistrovy dcery

Ivana Gottová má jasno, co bude dál: Na prvním místě jsou Mistrovy dcery
Zdroj: TV Nova, Profimedia

Dokončila autobiografii věčného Slavíka a tento týden poslala do kin očekávaný dokument Karel. Ivana Gottová má za sebou náročné období a už má jasno, čemu se bude věnovat v příštích týdnech a měsících. Budou to především dcery Charlotte Ella (15) a Nelly Sofie (13).

Byly to turbulentní dva roky. Ivana vystrojila Karlu Gottovi pohřeb se státními poctami v katedrále sv. Víta, zařídila důstojný hrob na pražských Malvazinkách a potom se začala věnovat tomu, co manželovi před smrtí slíbila. Dokončila jeho autobiografii a slavnostní premiéru už má za sebou i dokument Karel, na nějž si fanoušci kvůli pandemii museli přes rok počkat.

Teď si vdova po Mistrovi uvědomila, že je čas na odpočinek. "Věřím, že mi dáte za pravdu, že paní Ivana Gottová má po dvou tak náročných projektech právo chvíli vydechnout a věnovat se svým dcerám, nejbližším a přátelům," řekla TN.cz mluvčí Gottových Aneta Stolzová.

Související obsah

​Charlotte s Nelly zajisté ocení, že na ně bude mít maminka víc času. Tatínkův odchod těžce nesly a rány na srdci se zatím úplně nezacelily.

"Jsou to již dva roky, co s námi, drahý Karle, nejsi. Naše dcery už nejsou holčičky, ale velké slečny. Měl bys z nich jistě ohromnou radost. Moc nám chybíš! Bolí to! Stále stejně," přiznala minulý týden Gottová.

Zdroj: Profimedia

Podívejte se na reportáž TV Nova o druhém výročí Gottova úmrtí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz