Krimi

Záhadná smrt ženy v Praze. Našli ji s poraněnou hlavou, případ řeší policie

Záhadná smrt ženy v Praze. Našli ji s poraněnou hlavou, případ řeší policie
Zdroj: Profimedia

Pražští policisté se snaží objasnit smrt jedenapadesátileté ženy na Zbraslavi. Zraněnou ji našli ve středu okolo poledne na zahradě rodinného domu. Podle vyšetřovatelů je možné, že ji někdo napadl.

Policisté do pražské Zbraslavi vyrazili ve středu okolo poledne. Zalarmovali je záchranáři, kteří našli na pozemku rodinného domu v ulici Nad Parkem bezvládně ležet jedenapadesátiletou ženu.

"Měla velmi vážný úraz hlavy. My jsme ji uvedli do umělého spánku, zajistili dýchácí cesty a transportovali do motolské nemocnice na anesteziologicko-resuscitační oddělení," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Policisté nevylučují, že na ženu mohl někdo zaútočit. "My se tím zabýváme pro možné podezření z násilného trestného činu, nicméně zatím stále nemáme výsledky pitvy, takže nemůžeme říct, jestli například upadla, nebo jestli jí někdo něco udělal," objasnil policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

​Nejde o ojedinělý zásah policie v této oblasti z poslední doby. V létě do Zbraslavi kriminalisté vyjížděli kvůli tomu, že měl zákazník ohrožovat mačetou kurýra, který mu domů přivezl pračku. Byl přesvědčený, že jde o milence manželky. Muže přitom údajně objednal do domu na konkrétní čas on sám.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz