MasterChef Česko

MasterChef: Slzy, mrtvé hlavy a objetí! Zadání soutěžící šokovalo

MasterChef: Slzy, mrtvé hlavy a objetí! Zadání soutěžící šokovalo
Zdroj: TN.cz

I v kulinářské soutěži MasterChef Česko se soutěžícími občas zamávají emoce. Není divu, když se před nimi najednou jako základní surovina objeví zvířecí hlavy. Sabinu (19) musel dokonce uklidňovat Přemek objetím.

Sabina se chtěla v soutěži MasterChef Česko mimo jiné odnaučit plýtvat potravinami. Ve středeční vyřazovací výzvě měla šanci. Tři soutěžící měly totiž připravit pokrm ze zvířecích hlav.

Nejedné ze soutěžících se z pohledu na uříznuté hlavy udělalo nevolno. Sabina, která dostala jako surovinu hlavy jehněčí, dokonce nezadržela slzy. "Nic takového jsem ještě neviděla," říkala roztřeseně vzápětí.

Související obsah

​​"Byl to kopanec, čapnout jehněčí hlavu a něco z ní vymyslet. Ale nenapadlo mě, že to vzdám," líčí Sabina. Reakce poroty na sebe nenechala dlouho čekat.

Za Sabinou přišel Přemek Forejt a snažil se ji uklidnit. "Tohle je o respektu v kuchyni. Spousta lidí si myslí, že zvířata jen tak rostou a objevují se v supermarketech. Musíte si uvědomit, že nikdo z nás nechce, aby to zvíře zemřelo jen tak," řekl porotce.

Pak Sabinu objal. "To za to stálo," okomentovala Sabina objetí v pořadu Jak to vidí MasterChef (zde). "Určitě to byla dobrá lekce," dodala také. Za pokrm byla od Přemka nakonec i pochválená: "Tohle zvíře nezemřelo nadarmo, mám z vás radost."

Podívejte se na rozhovor s vítězkou MasterChefa Kristínou Nemčkovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz