Domácí

Senior údajně napadl opilou těhotnou ženu. Pak ho měl zkopat její manžel

V Plzni se měla odehrát rvačka tří opilých lidí. Senior (66) tam údajně napadl těhotnou ženu (27), protože mu nedala cigaretu. Následně ho ale měl zkopat její manžel (43).

Policisté, strážníci i záchranáři vyjeli ve čtvrtek večer kvůli několika oznámením do ulice Na Poříčí v Plzni. Senior tam měl napadnout opilou těhotnou ženu, následně ho údajně zkopal její manžel, píše portál Krimi Plzeň.

Podle zraněného seniora ze Slovenska ho muž srazil na zem a zkopal, když požádal jeho ženu o cigaretu. Podle páru se ale měl starší muž na těhotnou ženu vrhnout poté, co mu odmítla cigaretu dát. Její manžel ji tedy měl bránit. "Kopl jsem ho do držky, dostal dvě bomby a byl klid," řekl manžel těhotné ženy.

Související obsah

Vzhledem k opilosti všech zúčastněných je nebylo možné vyslechnout. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. "Zabýváme se nahlášeným případem vzájemného fyzického napadení mužů narozených v letech 1955 a 1978 a ženy narozené v roce 1994," uvedla policejní mluvčí.

Při dechové zkoušce mladší muž nadýchal 1,19 promile, senior dechové zkoušky nebyl schopen. Těhotná žena na místě přiznala, že měla několik piv a panáků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz