Dohoda

Tajná dohoda o vztahu Kate a Williama. Vévodkyně musí poslouchat na slovo

Tajná dohoda o vztahu Kate a Williama. Vévodkyně musí poslouchat na slovo
Zdroj: Profimedia

Kate Middletonová je jednou z nejoblíbenějších postav britské královské rodiny. Na tváři má stále úsměv, je okouzlující a dodržuje přísný protokol. Podle královského experta jí nic jiného ani nezbývá. Před svatbou s princem Williamem prý totiž uzavřela tajnou dohodu o tom, co si smí a nesmí dovolit.

Na dohodu měla vévodkyně Kate přistoupit dobrovolně, dokonce ji prý sama navrhla. Bylo jí jasné, že svatbou s princem Williamem stvrdí nejenom svou lásku k němu, ale zároveň se zaváže ke službě monarchii.

Jak upozornil portál Express, tvrdí to expert na britskou královskou rodinu Andrew Pierce. "Kate uzavřela smlouvu s ďáblem. Věděla ale, do čeho jde. Musí být zticha, chovat se poslušně a svědomitě. Musí vypadat nádherně, dělat to, co je správné. A pokud ji to znudí, bude to špatné," prohlásil.

Přísná pravidla se Kate daří dodržovat. Od svatby s Williamem v roce 2011 ji nezatížil žádný skandál. Ostatním členům rodiny je dávána za vzor. 

Související obsah

​"Kup si hezké šaty, napeč dobré buchty, uspořádej další večírek ve Walesu, pozvi lidi na banket, dělej charitu. Ale nesmíš se urvat ze řetězu a přitahovat pozornost médií. A na rozdíl od Diany s nimi ani nebudeš mluvit, i kdyby to bylo na pozitivní témata," popsal Pierce drsný režim vévodkyně z Cambridge.

Kate takový život evidentně vyhovuje. S princem mají tři děti, dceru Charlotte a syny George a Louise, vypadají spolu šťastně a připravují se na den, kdy se ocitnou na britském trůnu. Pro takovou pozici se zkrátka musí něco vytrpět.

​Kate má pro strach uděláno, vyzkoušela si pilotování letadla:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dohoda

Důležité Události

Píše se na Deník.cz