Krimi

VIDEO: Řidič v Plzni srazil chodce, poté s ním lomcoval. Z místa nehody ujel

Vážná nehoda se stala v pondělí ráno v Plzni. Osobní auto tam srazilo 58letého chodce. Řidič z místa události ujel. Záchranáři sraženého muže s vážným zraněním převezli do nemocnice.

Událost se stala v pondělí kolem čtvrt na devět ráno na jedné z křižovatek v Plzni. "V prostoru křižovatky v ulici Smrková se srazilo auto Škoda Octavia černé barvy s chodcem," řekla TN.cz policejní mluvčí Eva Červenková.

Podle informací portálu Krimi-Plzeň měl mladý řidič couvat ze slepé ulice. Náraz byl velmi silný a chodce odhodil. Ten poté zůstat ležet na zemi v bezvědomí. Situace navíc ještě zhoršil šofér auta.

Související obsah

"Když totiž zastavil a vystoupil, přiběhl k bezvládnému muži a začal ho tahat doslova jako loutku, čímž mu mimo jiné jeho vážná zranění ještě zhoršil," uvádí Krimi-Plzeň.

Ve chvíli, kdy na místo dorazili svědci, však řidič auta skočil do auta a z místa nehody ujel. Lidé ihned zavolali záchranáře. "58letý muž utrpěl těžká zranění. Převezli jsme jej s poruchou vědomí do nemocnice v Lochotíně," doplnila mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují kriminalisté. "Pracujeme na pátrací relaci," uzavřela Červenková. Policisté teď hledají nejen řidiče, který od nehody ujel, ale také svědky události.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz