Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 14. října: Dnes vás čeká velká změna

Horoskop na čtvrtek 14. října: Dnes vás čeká velká změna
Zdroj: Getty Images

Slunce ve znamení Vah vám přeje, máte však v sobě dost nervozity. Té je třeba se už trochu zbavit. Mars ve Vahách chce změnu!

Beran

Mars ve Vahách chce změnu! Žijete jinak docela všední dny, jeden za druhým je plný práce a v zaměstnání trávíte docela dost času. Proto s partnerem zajděte večer za kulturou. A bude to velký zážitek, ať už budete v divadle, nebo na koncertě, odnesete si příjemné pocity a ty ve vás zůstanou i na několik dní dopředu.

Býk

Získáte hodně zajímavých zkušeností, a to nejen v práci, ale také v lásce. Nedivte se proto, když se z vás dnes stane hotový milostný poradce! Někdo z blízkých se na vás obrátí, že potřebuje něco řešit ve svém vztahu. Vaše rady vyslechne dobře, stejně jako vtipné komentáře. Budete rádi, že jste užiteční.

Blíženci

Slunce ve znamení Vah vám přeje, máte však v sobě dost nervozity. Té je třeba se už trochu zbavit! Proto vedete dlouhé rozhovory s vaším partnerem, který pro vás má pochopení. Při vašem problému vám taky pomůže cvičení jógy! Účinně funguje na váš organismus, a když ji budete provádět pravidelně, pocit změny poznáte!

Rak

Máte v sobě docela dost energie, a proto jste připraveni i na překvapení. To ve spojení s vaším domovem asi bude dost nemilé. Máte z toho nepříjemné pocity, toužíte to ale řešit ihned! Vše zvládnete dobře a najednou se vám uleví. Umíte si totiž poradit i v situacích, o kterých jste si to předtím nemysleli.

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

Není důvod držet se zpátky, a proto dnes v práci konečně využijete svého vlivu. Ať už se to projeví na poradě nebo při jednání s klienty, máte obdivuhodně přesný odhad a také sebevědomí, se kterým umíte dobře pracovat. Přesto není třeba chovat se mafiánsky! Jednejte přímo a čestně a druzí to ocení.

Panna

Dnes je vhodný čas věnovat se svým citům a ať už přes den děláte v práci cokoliv a je to náročné, večer se to změní. Strávíte hodně času se svým partnerem a věnujete se společným milým chvilkám. Potřebujete je! Neudělá vám to dobře jen na duši, ale i na těle. Blízkost protějšku je teď hodně důležitá!

Váhy

Nemyslíte jen sami na sebe! Taky se horečně zajímáte o zdraví svých nejbližších. Není však důvod mít obavy! Situace je docela dobrá, ale vaše starostlivost z jejich strany přinese mnoho vděku. Najdete tak k sobě cestu. Pokuste se tedy upevnit nejen zdraví, ale i společné vztahy, které dlouho uvadaly.

Štír

S ohledem na známé se budete držet více zpátky. Nebudete odsuzovat jejich nový partnerský vztah tak, jako to dělají ostatní. Vaše žárlivost na tom nic nezmění a také by zkazila vaše dobré vztahy. Raději se spokojíte se situací, jaká je, a podpoříte jedno fungující partnerství. Přinese to dobré výsledky.

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

Nebojíte se ničeho složitého, důvěřujete vlastním schopnostem, a tak pro sebe uděláte maximum. A to i za docela zvláštních okolností! Náročná práce, kterou dnes vykonáváte, proto jenom posílí vaše sebevědomí. V zaměstnání se naučíte vyniknout a na osobní volno budete myslet raději jindy. Budete na sebe hrdí.

Kozoroh

Máte dobrou náladu, protože vám protějšek projevuje skutečnou důvěru. V ten okamžik můžete udělat mnoho věcí, které byste si předtím ani nedovolili. Navzájem se však taky podporujete natolik, že přímo hmatatelně cítíte pevné pouto, které vás spojuje. A co může ve funkčním partnerství být důležitějšího?

Vodnář

Dnes si dobře všímáte techniky! Proto i ve vlastní domácnosti budete opravdu opatrní. Je opravdu dobré si doma zkontrolovat technické zabezpečení! Budete tak dobře vědět, jestli je všechno v pořádku. Na lehkomyslnost tolik času není! Tím ušetříte i svoje peníze, které by vás stály různé potřebné opravy.

Ryby

Lidem je třeba jejich úspěchy přát! Už jenom proto, že byste chtěli dosáhnout něčeho podobného. Vyhnete se proto pomluvám úspěšných kolegů a pokusíte se je víc podpořit! Díky tomu si vás lépe všimnou a vyzvou vás třeba k užší spolupráci. Potom to vypadá na seberealizaci, ale i na lepší finanční zisky!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Co nás čeká

Důležité Události

Píše se na Deník.cz