MasterChef

Svatba přímo v MasterChefovi! Oženil se oblíbený soutěžící

Svatba přímo v MasterChefovi! Oženil se oblíbený soutěžící
Zdroj: TV Nova

Svatba v MasterChefovi! Před kamerami si svůj svatební slib řekl bývalý účastník soutěže Pavel Berky se svým snoubencem Matějem Pardusem. Vyzkoušeli si svatební obřad nanečisto a soutěžící pořadu tak mohli vařit pro bývalé účastníky na svatební hostině.

V úterý zavládla v kuchyni MasterChef Česko slavnostní atmosféra. Amatérští kuchaři tentokrát stáli před velkou výzvou, a to připravit svatební tříchodové menu. Navíc pro jednoho z nejlepších amatérských kuchařů z minulého ročníku Pavla Berkyho a jeho přítele Matěje Parduse.

Ti se totiž jako dlouholetí životní partneři rozhodli, že si svůj svatební slib nanečisto řeknou přímo před porotou MasterChef Česko, a dají tak možnost soutěžícím vyzkoušet si, jak složité je připravit 30 porcí tříchodového menu pro opravdu mlsné jazýčky.

Související obsah

​"Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás," naznačil porotce Přemek Forejt. "Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit," pokoušel se soutěžící znervóznit Jan Punčochář.

"To, že to je svatba Pavla Berkyho a jeho přítele, je opravdu největší překvapení dneška. To jsme opravdu vůbec, vůbec nečekali," svěřil se ve zpovědnici soutěžící Givi. Na hostině se navíc objevilo mnoho známých tváří z minulé řady jako třeba Lucka, Ivka či Viky. 

Související obsah

Ve svatební výzvě proti sobě stály dva týmy, ale Přemek během vaření sesadil z kapitánského můstku červených Tomáše a nahradil jej Jitkou, přesto to na vítězství červeného týmu nestačilo. Ženichy totiž víc nadchly pokrmy týmu modrého pod vedením Petry.

Pavel Berky skončil v MasterChef Česko 2020 na třetím místě a stal se jednou z nejvýraznějších osobností minulé řady. "Můžu říct, že život se mi díky soutěži změnil úplně od základu, ale v tom dobrém," motivuje Pavel soutěžící letošní řady.

Na celý díl se můžete podívat na portálu Voyo. Bonusové reportáže najdete na webu Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz