Zahraničí

Tom Cruise šokoval fanoušky svým vzhledem. Experti řekli, co se s ním stalo

Tom Cruise šokoval fanoušky svým vzhledem. Experti řekli, co se s ním stalo
Zdroj: Profimedia

Tom Cruise (59) fanoušky překvapil svým vzhledem. Slavný herec si totiž v sobotu vyrazil na baseballový zápas v San Franciscu a svět okamžitě obletěly jeho fotky. Mnozí diskutovali o tom, zda se pod odulými tvářemi skrývá skutečně Cruise, jiní zase spekulovali, zda si herec nenechal vložit do obličeje výplně.

Slavný herec Tom Cruise si se svým adoptivním synem Connorem (26) vyrazil na baseballový zápas a okamžitě na sebe strhl veškerou pozornost. Ve chvíli, kdy svět obletěly jeho fotografie, začali fanoušci řešit, co se s jejich milovaným idolem děje.

Někteří hollywoodskou hvězdu v první chvíli ani nepoznali. "To není Tom Cruise," napsala na twitteru jedna z fanynek. Herec totiž upoutal především svými odulými tvářemi. Lidé také spekulují, zda si Cruise nenechal vyplnit tváře. "Co to má s obličejem? Další hvězda, co nedokáže stárnout?" přidal se na sociálních sítích další.

Řada fanoušků se také obává, že by mohl být Tom vážně nemocný. Jiní přisuzují jeho současný vzhled stárnutí, někteří si zase myslí, že točí nový film. Podle odborníků je příčina nového vzhledu oblíbené hvězdy zcela jasná. "Zdá se, že se Tom nadměrně oddával injekcím proti vráskám a kožním výplním, což mělo nepříznivý vliv na jeho vzhled," řekla Daily Mailu lékařka Nyla Raja.

"Tomovy tváře vypadají napjatě a nafoukle proto, že se do této oblasti pravděpodobně umístilo velké množství výplní. Je tady vidět snaha zabránit stárnutí, výplně vyhladily pokožku a zvedly střední část obličeje," vysvětlil další doktor.

Experti navíc tvrdí, že Cruisovi chybí v okolí očí málo mimických vrásek od smíchu, což jen dokládá přítomnost výplní.

Související obsah

Herec však zřejmě není jediný, kdo se snaží stárnutí oddálit. O značných estetických úpravách se hovoří také u popové královny Madonny (63). Podle mnohých je také na jejím obličeji znát velké množství zásahů.

"Při pohledu na Madonnin obličej nevidíme žádné vrásky, takže můžeme rozhodně říci, že použila velké množství botoxu, stejně jako to, že se rozhodla pro okamžitý facelift nebo si nechat přizvednout obočí," uzavřela lékařka Gabriella Birleyová.

Herec Tom Cruise točil v Praze. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz