Co nás čeká

Horoskop na neděli 17. října: Venuše přináší nový objev

Horoskop na neděli 17. října: Venuše přináší nový objev
Zdroj: Getty Images

Vlivem Venuše ve Střelci jste otevřeni seznamování i lásce, proto budete prožívat mnoho milostných zážitků. Planety vaší lásce pomohou!

Beran

Udělejte si pohodlí. Teď to moudře s pohybem nepřehánějte a dopřejte si odpočinku. Ten potřebuje každý a vy po náročném týdnu jakbysmet! Jen si počkejte, jak to během příštího týdne oceníte. Ležte v posteli nebo na gauči a dělejte jen lehká cvičení, abyste si nezpůsobili proleženiny!

Býk

Vlivem Venuše ve Střelci jste otevření seznamování i lásce, proto budete prožívat mnoho milostných zážitků. Nejlépe se svým stálým partnerem, což vás dokáže přitáhnout a váš vztah prohloubit. Nové milostné objevy však pro vaše emoce taky znamenají hodně! Klidně budujete i nové vztahy, pokud vás naplňují.

Blíženci

Peníze nikomu půjčit nechcete a nikdo vás o tom prostě nepřesvědčí. Když už se pro to rozhodnete, nehodláte slevit! Dáváte si na to po zkušenostech dobrý pozor, ale s chutí druhým poradíte, jak se k penězům sami mají dostat. Alespoň za to vám docela poděkují, protože patříte mezi prozíravé.

Rak

Připravte se na to, že patříte k vyhledávaným lidem. Někdo vás pozve k sobě domů a vy to jen přivítáte. Dobře také víte, že máte přijít s něčím na chuť. Konverzace potom plyne docela přirozeně a je hned příjemnější. Právě toho si dnes večer užijete do sytosti. Ani se vám potom nebude chtít zamířit domů.

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022
Prozradíme vám všechno, co vás zajímá – láska, práce, zdraví nebo finance? Odpovíme vám už teď v nejrozsáhlejším ROČNÍM horoskopu v ČR! Připravte se s předstihem na vaši budoucnost!

Lev

Jste rádi za fakt, jaké lidi kolem sebe máte. Kamarádů si hodně vážíte a jejich význam pro sebe nikdy nepodceňujete. Z nového přátelství tak pro sebe vytěžíte něco důležitého. Ať už půjde o kvalitního člověka, který je vám blízký, nebo osobu, jež má důležité kontakty a zajímavé postavení ve společnosti.

Panna

Vydejte se do světa. Nezůstávejte doma, pokud tam nemusíte být. Výlet s partnerem pro vás bude hodně příjemný. Zkuste zajít buď do přírody, nebo si prohlédněte nějaké památky, které vás dnes tak lákají. Určitě si užijete hodně legrace. S protějškem si potom budete připadat hodně blízcí!

Váhy

Působíte jako sluníčko a na všechny se usmíváte. Slunce ve vašem znamení vám dává optimistickou náladu, kterou přenášíte i na své okolí. Díky tomu se stáváte obecně oblíbenou osobností, jíž si druzí lidé hodně váží. Tak se vám podaří naladit i rodinu a partnera, tudíž jsou s vámi vyloženě rádi.

Štír

Jste stále příjemnější osobností. Příbuzným proto budete přát jejich úspěchy, co se týkají práce i jejich citové oblasti. Víte, co to pro ně znamená, a umíte je přede všemi pochválit. Budou si to dobře pamatovat. Můžete se stát i jejich oblíbenci, pokud chcete. Dnešek si každopádně užijete perfektně!

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec

Občas máte své sentimentální potřeby. Až při dnešním setkání uvidíte celou rodinu pohromadě, budete za to opravdu rádi. Se svými blízkými si s chutí popovídáte o tom, co prožili a jaké novinky je zrovna překvapily. Také dobře popijete, a hlavně se budete věnovat oslavenci, který je někde mezi vámi.

Kozoroh

Dnes nic neděláte jenom sami pro sebe. Vyhovíte také vlastním sousedům, pokud vás o něco poprosí. Taková snaha pro vás neznamená příliš velké nároky, a oni vám za váš přístup budou skutečně vděční! Později vám to rádi vrátí. Když něco budete potřebovat vy, stanou se jejich ruce i mozek připravenými!

Vodnář

V neděli na kamarády tolik času nemáte, je to ale z příjemného důvodu. Plně vás totiž zaměstnává vztah s novou známostí, na kterém vám teď ohromně záleží. Lásku je přeci potřeba rozvíjet a potom je na vás vidět opravdová spokojenost. Dokážete ztratit hlavu a Venuše ve Střelci vás v tom podporuje!

Ryby

Dnes máte štěstí! Jistá osoba, kterou potkáte, vás přímo pohladí po duši a ať vás třeba pochválí za to, co uděláte, nebo jaký máte vkus, vážíte si toho. Nejlépe se však budete cítit někde u léčitele a v kostele, kde cítíte přímo silnou, pozitivní atmosféru. Měli byste si i nějak pročistit organismus!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz