Domácí

Moderátor Leoš Mareš oznámil radostnou novinu, bude potřetí otcem

Moderátor Leoš Mareš oznámil radostnou novinu, bude potřetí otcem
Leoš Mareš s manželkou | Zdroj: Profimedia

Známý influencer, moderátor a porotce SuperStar Leoš Mareš ve čtvrtek oznámil svým fanouškům radostnou novinu. S manželkou Monikou se už v březnu stanou rodiči.

Mareš zprávu zveřejnil ve čtvrtek ráno na svém instagramovém profilu, kam nahrál fotku čápa s miminkem. Zároveň k fotce připsal komentář: "Klokan přiletí v březnu". 45letý moderátor tak odkazuje na hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny.

Pro jeho manželku Moniku to bude první miminko. Leoš má už z předchozího manželství dva syny, a to Jakuba (15) a Matěje (11). Pohlaví dalšího potomka zatím ale neprozradil.

Související obsah

​​Monika a Leoš jsou manželé od roku 2018, kdy se vzali na zámku v Litomyšli. Diváci televize Nova mohou moderátora už několik let vídat jako porotce oblíbené pěvecké soutěže SuperStar. Není to však jeho první účinkování ve zmíněné soutěži. Už v roce 2009 se totiž objevil přímo jako moderátor úplně první sezóny Československé Superstar.

https://www.instagram.com/p/CU_zhq9IMyT/

Mareše na instagramu sleduje přes 1,1 milionu lidí. Řadí se tak k nejsledovanějším lidem na českém internetu. Krátce po zveřejnění radostné zprávy se pod fotkou objevily tisíce lajků a vzkazů. Gratulaci připojila například česká tenistka Barbora Strýcová nebo modelka Renata Langmannová.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz