Domácí

Mareš pomůže obětem tornáda! Lidé jsou nadšení a přidávají se k němu

Známý influencer, moderátor a porotce SuperStar Leoš Mareš přišel na to, jak může využít svého vlivu k podpoře lidí z obcí na jihu Moravy, které zasáhlo ničivé tornádo. První chystaný koncert Staré pecky se rozhodl uspořádat jako benefici a o den dříve, než je plánovaná původní akce. Umělci se vzdají nároku na honorář a veškerý výtěžek poputuje na pomoc obětem přírodního živlu.

O Staré pecky, které se mají konat už 9. a 10. července v Mikulově, je mezi lidmi obrovský zájem. I proto se porotce SuperStar Leoš Mareš rozhodl, že přidá ještě jeden termín. O den dřív budou moci dorazit speciálně všichni ti, kteří by chtěli podpořit obyvatele obcí zasažených tornádem. 

"Benefiční Staré pecky byl okamžitý nápad. Vždyť Amfiteátr v Mikulově, kde se budou konat první Staré pecky sezóny je vzdálen od epicentra poničeného tornádem jen několik kilometrů. Proto jsme se rozhodli, že úplně PRVNÍ STARÉ PECKY roku 2021 s diváky budou ještě o den dříve, ve čtvrtek 8. července a budou benefiční," oznámil Mareš na sociálních sítích.

Mareš věří, že zájem bude i přes vyšší cenu vstupenky. "Vstupné bude vysoké a to 2021 korun, aby pomoc byla pořadná. Všichni umělci budou vystupovat bez nároku na honorář a 100 procent výtěžku půjde na pomoc obětem ničivého živlu. Věřím, že pomůžeme a děkuji," vzkázal.

Související obsah

A lidé jeho rozhodnutí vítají, někteří i očekávali, že Mareš s něčím podobným přijde. "Celou dobu jsem si říkala, jaktože ten Mareš mlčí. Vždyť má takový dosah a vždycky je jeden z prvních, kdo motivuje lidi na sociálních sítích, aby pomohli a sám pomáhá," komentovala příspěvek Tereza. "Byla jsem přesvědčená, že přijde s něčím velkým a nezklamal!" ocenila tento krok další z jeho fanynek. "Kupuji, i když se nedostavíme," přidal se další z fanoušků.

První koncert Starých pecek s diváky byl naplánovaný na 9.a 10. července. Mareš lákal na superhvězdnou sestavu hostů. "Kromě hostů tradičních se poprvé před diváky v rámci Starých pecek představí naživo Helena Vondráčková, které se zkušenost z SP5 narozeninového mejdanu líbila natolik, že přijala pozvání i na koncertní verzi. Stejně tak i Jan Bendig nebo skupina Lunetic. Naprostou bombou je ale zcela premiérové vystoupení pana Dalibora Jandy, který na Starých peckách vystoupí po dlouhé pauze vůbec poprvé," oznámil moderátor.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz