Zahraničí

Vévodkyně Meghan dostala varování. Veřejnost štve, že "nechutně" utrácí

Vévodkyně Meghan dostala varování. Veřejnost štve, že "nechutně" utrácí
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Marklová už dříve dostala varování před extravagantním rozhazováním peněz. Královská korespondentka BBC Jennie Bondová jí ještě v době, kdy Meghan žila ve Velké Británii, řekla, že veřejnosti se její utrácení nelíbí. Vévodkyně si ale radu k srdci zřejmě nevzala. Před několika týdny se objevila v New Yorku a na sobě měla kabát v přepočtu za zhruba 143 tisíc korun a kalhoty za 37 tisíc.

Podle královské korespondentky Jennie Bondové britská veřejnost nerada vidí, jak Meghan Marklová utrácí peníze. Varovala ji před tím už dříve. "Může si dovolit být extravagantní, protože je to bohatá žena, ale myslím, že by si na to měla dávat pozor," citoval rozhovor s Bondovou z roku 2019 deník Mirror

V době, kdy to Bondová prohlásila, se cena Meghanina šatníku odhadovala asi na 15 milionů korun. Šest měsíců poté se princ Harry a vévodkyně Meghan odpojili od královské rodiny a odstěhovali se do Kanady a posléze do Kalifornie.

Související obsah

Minulý týden se znovu objevily nespokojené reakce na odívání obou vévodů. Podle expertů na britskou rodinu se luxusními oděvy vzdalují od svého publika. Před několika týdny se totiž pár společně vydal do newyorské školy v Harlemu, kam chodí znevýhodněné děti. Právě tam na sobě vévodkyně měla již zmíněný drahý kabát a kalhoty, které dohromady měly hodnotu asi 180 tisíc korun.

"Ukázat se ve škole pro znevýhodněné děti v kabátu, který stojí více, než jsou příjmy většiny rodičů těch žáků, to přece nedává žádný smysl," okomentovala veřejné vystupování vévodkyně expertka na britskou rodinu Katie Nichollová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz