OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Hračky pro nejmenší by měly rozvíjet i bavit

Jak vybrat hračku, která vaše miminko či batole opravdu zaujme?

Chrastítka, kousátka, interaktivní knížky… Ztrácíte se v široké nabídce hraček pro nejmenší? Vybrat takovou, která bude vašeho potomka bavit, není jednoduché. Pozornost přitom musíte věnovat nejen vzhledu hračky, ale i materiálu – většina hraček totiž okamžitě končí v dětské pusince. Zdravotní nezávadnost je tak při nákupu zásadní, stejně jako respektování věkového doporučení. 

Pro úplně nejmenší děti od šesti měsíců vybíráme takové hračky, které pomohou rozvíjet jejich smysly. Výborné jsou interaktivní plyšáci, knížky a kostky, které si děti mohou ohmatat, případně si pustit různé zvuky zvířátek. Oblíbenou stálicí jsou dřevěné kostky a plastové skládací kelímky, skvělé na stavěné komínů a trénování jemné motoriky klíčové pro správný vývoj.

 

Zdroj: Mall.cz

​Větší děti, které už začínají chodit, ocení různá chodítka a tahací hračky, které podpoří první krůčky. Batolata zaujmou také nejrůznější jednoduché stavebnice, lego pro nejmenší, skládačky a motorické vkládací hračky. Pokud máte odolné nervy, můžete pořídit i „mluvící“ dětský tablet nebo notebook, připravte se ale na to, že si dětské písničky budete zpívat pravděpodobně ještě po cestě do práce.

Každé dítě rádo napodobuje, a pro ty nejmenší to platí obzvlášť. I proto najdete v nabídce obchodů nejrůznější sady pro různá povolání nebo domácí práce. Například lékařský kufřík, sada nářadí nebo dětská kuchyňka jsou evergreeny, které zaujmou nejen batolata, ale i jejich starší sourozence.

 

Zdroj: Mall.cz

​Ať už nakonec vyberete novou stavebnici nebo interaktivní knížku, řiďte se tím, že hračka má být pro dítě bezpečná, má rozvíjet smysly, jemnou motoriku a koordinaci. A pozor na to nejdůležitější – musí bavit!

 Širokou nabídku hraček pro své nejmenší najdete na MALL.CZ.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz