Zajímavosti

Životem zkoušená Martina z MasterChefa: Zhroutil se mi svět

Před pár dny opustila usměvavá Martina televizní kuchyň MasterChef Česko. To, že vypadla, ale rozhodně nebyla ta největší rána, kterou jí život uštědřil. Několikrát jí krachlo podnikání, zabil se jí příbuzný, se kterým měla podnikat, a nakonec se ze všeho složila přímo na ulici.

Martina se vrátila po vypadnutí z MasterChefa do svého království, do pizzerie v pražských Modřanech, kterou má v pronájmu. Nevypadá to zrovna na skromné výdejové okénko, nevzala si v soutěži spíš tiše až plaše vyhlížející Martina moc velké sousto?

Ani její bojovná povaha však nezabránila tomu, že se pod tíhou stresu a nervů s financemi jednoho dne na ulici zhroutila. "Mám velkou vnitřní sílu. Když jsem se zhroutila, tak si tělo zkrátka řeklo ne," svěřila se Martina.

Kuchařka nerada prohrává. Jela, jak se říká, na plný plyn. Přes všechny výstrahy lidí okolo se pustila do podnikání s neapolským společníkem. A dopadlo to špatně. "Nedala jsem si říct, jsem krá** a naletěla jsem. Okrádal mě," popsala Martina.

Související obsah

​Leckdo by si řekl, že si Martina vybrala daň nezkušené podnikatelky. Přitom podnikala už několikrát. S řeckým společníkem, se kterým tehdy žila, měla krámek vonící dálkou a dovolenou. Tehdy si vysloužila i přezdívku olivová královna.

Řek zmizel, krámek též a objevil se nový muž, se kterým později měla dvě děti. I tady nastaly brzy neshody, a tak se vrhla na činnost úplně mimo gastronomii. Její bratranec ji přizval do podnikání v oboru dětských hřišť a sportovišť.

Blýskalo se na lepší časy. "Když jsme spolu měli začít první projekt, tak on měl nehodu a umřel. Zhroutil se mi celý svět, cítila jsem se strašně sama," svěřila štábu Života ve hvězdách.

Související obsah

​Co by se muselo stát, aby Martina přestala podnikat? "Musela bych vědět, že tím trpí děti. Starší syn dostal diabetes a já na něj neměla moc času a on začal trpět. Nic nestojí za to, že ty děti trpí," podotkla.

Opět do jejího života vstoupil muž. Společně podnikají, nedávno měli svatbu a když se sejde celá rodina, musí být pěkně veselo. Mají totiž dohromady pět dětí. Několik zklamání a ran osudu přimělo Martinu změnit životní priority. "Ani úspěch, ani peníze vám nenahradí vaše blízké," zakončila Martina.

Anna Bábovská, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz