Zajímavosti

Startuje televizní stanice Nova Lady! Přinese zábavné novinky pro ženy

Diváci televize Nova se můžou těšit na novou stanici! Tematické stanice skupiny Nova Group budou mít od pondělí novou "sestřičku" Nova Lady, která je určená hlavně ženskému publiku. A že se dámy mají na co těšit!

K Nova Cinema, Nova Action, Nova Fun a Nova Gold v pondělí přibude zbrusu nová stanice Nova Lady. Programová nabídka nově spuštěné Nova Lady je zaměřená především na premiérové novinky!

Diváci se tak mohou těšit na úspěšné zahraniční seriály, reality show i na víkendovou nabídku filmů různých žánrů určených zejména pro ženy. 

V den spuštění stanice Nova Lady odstartují v 16:35 první díly romantického komediálního seriálu Moje sladká lež. Podvečer patří další premiérové novince, a to populární americké reality show Vítejte doma, ve které budete svědky renovace příbytků několika rodin.

Související obsah

​Ve 20:30 uvidíte na Nova Lady první díl divácky oblíbeného společenského dramatu Panství Downton. Ve 21:40 vás čeká premiéra prvních dvou dílů amerického seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor s Freddiem Highmorem v hlavní roli.

Novinkou Nova Lady jsou i staniční hlasy, které budou diváky provázet v rámci programových upoutávek. Ty propůjčili stanici Nova Lady Martina Šťastná a Vasil Fridrich.

Herečka Martina Šťastná působí již několik let v divadle Na Fidlovačce. Diváci ji ale mohou znát také z několika českých filmů a seriálů. Dlouhá léta se věnuje dabingu.

Související obsah

​Vasil Fridrich působí nejen jako divadelní herec, ale je znám také ze spousty českých filmů. Diváci TV Nova ho navíc pravidelně vídají v oblíbeném seriálu Ulice jako úspěšného zubaře Luďka Voláka.

"Nesmírně mě těší, že jsem se stal mužskou polovinou staničního hlasu Nova Lady. A věřím, že budeme s kolegyní Martinou Šťastnou diváky lákat ke sledování programu natolik sugestivně, že se z tohoto nově narozeného kanálu stane jeden z nejsledovanějších," věří Fridrich.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Krátká zpráva

Americké tajné služby zjistily, že Rusko plánuje invazi na Ukrajinu

Rusko podle amerických tajných služeb plánuje možnou invazi na Ukrajinu, píše agentura AP. Mohlo by se tak stát už na začátku roku 2022. Do invaze by se zapojilo asi 175 000 vojáků, polovina z nich je už teď podle amerických tajných služeb rozmístěna okolo ukrajinských hranic. Cílem akce má být záruka od amerického prezidenta Joe Bidena, že Ukrajina nevstoupí do NATO. Biden se v pátek zavázal, že pro ruského prezidenta Vladimira Putina velmi ztíží jakoukoli vojenskou akci, kterou by na Ukrajině chtěl provést. "Dávám dohromady to, co si myslím, že bude nejsmysluplnější soubor iniciativ, které velmi, velmi ztíží to, co Putin plánuje udělat a čeho se lidé obávají, že by mohl udělat," řekl Biden agentuře AP.

Píše se na Deník.cz