Zajímavosti

Odpadlíci z reality show Love Island promluvili: Jaká byla realita?

Nejžhavější reality show letošního roku Love Island postupně opustilo už sedm lidí. Těmto účastníkům se tak rozplynula naděje nejen na dvoumilionovou výhru, ale také na šanci poznat lásku jejich života. A štáb pořadu Života ve hvězdách je všechny vyzpovídal.

Vyřazení soutěžící z reality show Love Island, kterou můžete sledovat zde, můžou dění v luxusní vile sledovat už jen z deštivého Česka. "Jsem z toho rozmrzelá, protože mě bolí, jak tam teď taktizují. Je to smutné," svěřila se Markéta, která vypadla jako úplně první soutěžící.

Bombshell Vašek, který se na Love Islandu dlouho neohřál, by své chování stejně neměnil. "Vím, co se tam děje, a já se tomu směju. Je to hra, je to reality show," říká o taktizování.

Zatímco někteří soutěžící se už zpětně dívali na sebe v reality show, někteří se k tomu zatím neodhodlali. "Přetočila jsem to až k těm dílům, kde jsem vypadla," přiznala se Simona.

Související obsah

​Nastal čas nějaké kauzy z vily lásky uvést na pravou míru. Vzpomínáte na údajné intrikování mezi Tomášem, Vaškem a Vildou? "Lituji jen toho, jak to celé dopadlo, že jsem tam za největšího lháře," říká Tomáš ke kauze. 

Fanoušci se dožadovali spravedlnosti za Vildu, který v tom měl být nevinně a pro dobro všech se ke všemu přiznat. Podle Tomáše ale bylo vše jinak a Vilda byl opravdovým původcem intrik. "Já jsem měl s Vildou v kuchyni rozhovor, který ale nebyl zachycený na kameru. Takže Vilda věděl, za co se omlouval," stojí si za svým Tomáš.

Drama na Kanárech nechybělo hned od začátku. Krásná Markéta se totiž zamilovala už první den a svému partnerovi Pítrovi pak dala pořádně zabrat. Ten její city jaksi neopětoval. "Vlastně kvůli němu vypadám jako blbec, protože mi lhal, to neměl," říká Markéta.

Související obsah

​Nikoho tedy nepřekvapilo, když si Pítr našel rychle novou náhradu, a to jednu z příchozích bombshells, sexy Gábinu. Holt ví, že nejlepší způsob, jak se ve hře udržet, je mít partnerku po boku.

"Pítr a Vilém jedou od začátku svoje hry, mají tam připravenou náhradní partnerku, když ta jejich odejde. Jdou po každém novém chlapovi, co přijde, a namotávají ho na svoji hru. Říkají, koho si má vybrat, koho rozbít, kdo je fake," popisuje Tomáš.

To, že je Vilda hráč, dokázal minulý týden, kdy svou lásku vyměnil hned první noc za Nikol, a to jen pár hodin poté, co tvrdil, že jeho srdce patří jen Simoně. Asi ty jeho city zas tak žhavé nebyly...

Související obsah

​"Mrzelo mě to. Byla jsem smutná. Vlastně pořád jsem, dívat se na to je těžké, ale je to hra," říká Simona smířeně.

A objasníme i situaci kolem Petra G. Pod jeho příspěvky se začalo hojně spekulovat nad jeho sexuální orientací. Někteří ho dokonce nazvali bipolárním gayem. "Kdybych tohle měl, tak se na to přijde. Já jsem zcela zdravý, vím to a jsem heterosexuál," má Petr jasno.

Přestože jim Love Island přinesl tolik vytouženou popularitu nejen na sociálních sítích, řada z nich se musela vyrovnat i s její nepříjemnou stránkou. "Lidé mi píší, že jsem namyšlený a arogantní. Ale když mě pak poznají, tak vidí, že to tak není," myslí si o sobě Vašek.

S kritikou a zlými komentáři se musela vyrovnat i Simona. "Že jsem ku***, zlatokopka. Že jsem hnusná a vůbec se tam nehodím a působím jako špína," popsala Simona hrozivé komentáře.

Další pikantnosti si pro vás pořad Život ve hvězdách připravil i na následující díl. Jak to bylo mezi Nathanem a Tess, předstírali svou lásku? Na Nova Plus můžete s odpadlíky najít i další bonusové reportáže.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z Latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Píše se na Deník.cz