Zahraničí

Ani do třetice to nevyšlo. Oblíbený herec se zase rozvádí

Ani do třetice to nevyšlo. Oblíbený herec se zase rozvádí
Zdroj: Profimedia

Známé pořekadlo sice říká, že do třetice všeho dobrého, v případě amerického oscarového herce Seana Penna (61) a jeho manželství to ale zřejmě neplatí. Jeho třetí manželka Leila George (29) totiž po roce od svatby podala žádost o rozvod.

Jako herec sice zazářil hned v několika filmech, ale role manžela mu příliš nejde. Poprvé se oženil v roce 1985, když si vzal zpěvačku Madonnu. Manželství vydrželo čtyři roky a bylo hodně bouřlivé. Penn totiž v té době proslul výbuchy vzteku nejen vůči novinářům, ale byl také obviněn z domácího násilí.

Podruhé se oženil v roce 1996 a vzal si herečku Robin Wright, kterou veřejnost nejvíce zná jako Jenny z filmu o Forrestu Gumpovi. S druhou ženou měl dvě děti, dceru Dylan (1991) a syna Hoppera (1993). Tohle manželství mělo také řadu krizí, ale oficiálně bylo rozvedeno až v roce 2010.

Související obsah

​Štěstí nakonec Penn zřejmě nenašel ani u třetí manželky Leily, kterou si vzal v červenci 2020. S o více než 30 let mladší ženou tehdy chodil čtyři roky. 15. října 2021 ale Leila podala žádost o rozvod. Důvod žádostí podle britského deníku The Sun není známý.

Sean Penn má za sebou ale mnohem více nevydařených vztahů. V minulosti chodil také například s herečkou Scarlett Johansson, Charlize Theron nebo s modelkou Petrou Němcovou. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým rakouským kancléřem se stane Karl Nehammer

Rakousko bude mít nového kancléře, stane se jím dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer. Ten zároveň povede vládní stranu ÖVP (Rakouská lidová strana), informoval o tom list Kronen Zeitung. Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz ve čtvrtek oznámil, že v politice definitivně končí. Z funkce odstoupil v říjnu, když jej a jeho okolí začala policie vyšetřovat kvůli údajné korupci. Současný kancléř Alexander Schallenberg ve stejný den oznámil, že na funkci rezignuje ve chvíli, kdy se ÖVP dohodne na novém lídrovi.

Píše se na Deník.cz