Zahraničí

Alžběta II. nabízí práci s pěkným platem. Zkušenosti nejsou potřeba

Alžběta II. nabízí práci s pěkným platem. Zkušenosti nejsou potřeba
Zdroj: Profimedia

Zajímavou práci se zajímavým platem nabízí britská královna Alžběta II. K získání pozice přitom nejsou potřeba žádné velké zkušenosti, mnohem důležitější je podle Buckinghamského paláce cit pro detail.

Buckinghamský palác zveřejnil inzerát, ve kterém hledá osobu, která se bude starat o úklid a provoz paláce. Práci lze vykonávat buď na plný nebo na částečný úvazek. Požadovaný zaměstnanec by měl být pozorný a mít cit pro detail. Zkušenosti tak důležité nejsou.

Práce má spoustu benefitů. Každý den se budete procházet po paláci, ve kterém žije britská královská rodina a ještě se za to dostanete slušně zaplaceno. Plat se pohybuje od zhruba 28 tisíc do 56 tisíc korun měsíčně. Záleží na počtu odpracovaných hodin.

Související obsah

​Uchazeči o místo si ale musí pospíšit, uzávěrka přihlášek je už ve středu 20. října. Úspěšný uchazeč bude zodpovědný za úklid a údržbu několika slavných pokojů Buckinghamského paláce. Příležitostně také bude pomáhat při pořádání různých akcí v paláci, píše se v inzerátu. Zaměstnanec by měl být podle deníku Daily Mail flexibilní, protože bude mít i noční a víkendové směny.

Tato pozice je jednou z 10 míst, které královská domácnost v současné době inzeruje. Palác také hledá vedoucího důstojníka, který by pomohl s renovací, analytiky nebo pomocného manažera restaurace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz