Krimi

Muž zaútočil na mladou ženu. Praštil ji do tváře a okradl ji

Kriminalisté v Českých Budějovicích vyšetřují násilné loupežné přepadení mladé ženy. Pachatel na ni zaútočil před panelákem, když hledala klíče a zranil ji v obličeji. Z kabelky jí sebral peníze a platební kartu.

K nahlášenému loupežnému přepadení policisté vyjížděli v pátek krátce po osmé hodině večer. Obětí přepadení je podle kriminalistů mladá žena, která se ulicí Oskara Nedbala vracela do svého bytu.

Když před vchodem do panelového domu hledala klíče od dveří, přiběhl k ní muž a zezadu ji napadl. Poté jí začal vyhrožovat zabitím, pokud mu nedá peníze. Mladá žena se agresorovi nejprve bránila, ten ji měl ale následně praštit do obličeje.

Související obsah

​ Z kabelky jí poté vytáhl peněženku, ze které si vzal finanční hotovost ve výši asi 3000 korun a platební kartu. Přepadené ženě podle policistů způsobil poranění obličeje. Následně se dal na útěk směrem k ulici Jana Opletala.

Policisté bližší popis pachatele zatím nemají, a proto žádají případné svědky, kteří mohli podezřelého muže během pátečního večera v těchto ulicích vidět, aby se jim ozvali na linku 158. Pachateli hrozí za loupežné přepadení až deset let za mřížemi.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Izrael jako první země na světě uzavře kvůli omikronu své hranice

Izrael hodlá jako první země světa zakázat úderem nedělní půlnoci vstup všem cizincům kvůli nové mutaci koronaviru omikron. Izraelci vracející se domů budou muset do karantény, včetně těch očkovaných. Vláda vychází z předpokladu, že omikron se už rozšířil do většiny zemí. Nařízení má platit dva týdny, během nichž budou odborníci zjišťovat, jak účinné jsou proti potenciálně nebezpečnější mutaci covidové vakcíny.

Píše se na Deník.cz