Krimi

Muž zaútočil na mladou ženu. Praštil ji do tváře a okradl ji

Kriminalisté v Českých Budějovicích vyšetřují násilné loupežné přepadení mladé ženy. Pachatel na ni zaútočil před panelákem, když hledala klíče a zranil ji v obličeji. Z kabelky jí sebral peníze a platební kartu.

K nahlášenému loupežnému přepadení policisté vyjížděli v pátek krátce po osmé hodině večer. Obětí přepadení je podle kriminalistů mladá žena, která se ulicí Oskara Nedbala vracela do svého bytu.

Když před vchodem do panelového domu hledala klíče od dveří, přiběhl k ní muž a zezadu ji napadl. Poté jí začal vyhrožovat zabitím, pokud mu nedá peníze. Mladá žena se agresorovi nejprve bránila, ten ji měl ale následně praštit do obličeje.

Související obsah

​ Z kabelky jí poté vytáhl peněženku, ze které si vzal finanční hotovost ve výši asi 3000 korun a platební kartu. Přepadené ženě podle policistů způsobil poranění obličeje. Následně se dal na útěk směrem k ulici Jana Opletala.

Policisté bližší popis pachatele zatím nemají, a proto žádají případné svědky, kteří mohli podezřelého muže během pátečního večera v těchto ulicích vidět, aby se jim ozvali na linku 158. Pachateli hrozí za loupežné přepadení až deset let za mřížemi.

ts, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz