Zahraničí

Hvězdu seriálu Ženatý se závazky srazilo auto, zraněná skončila v nemocnici

Hvězdu seriálu Ženatý se závazky srazilo auto, zraněná skončila v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Slavná americká herečka Katey Sagalová, představitelka Peggy Bundové z legendárního sitcomu Ženatý se závazky, skončila v nemocnici. Odvezla ji tam záchranka poté, co ji při přecházení silnice v Los Angeles srazilo auto.

Sagalovou ve čtvrtek srazilo auto v centru amerického Los Angeles, informoval portál PageSix. Řidič osobáku měl na silnici odbočovat doleva, ale při zatáčení bohužel přehlédl 67letou herečku, která v danou chvíli přecházela přes silnici.

​Řidič následně z auta vyskočil a okamžitě jí zavolal záchranku. Podle informací amerických medií se jednalo o pouhou nepozornost a v nehodě alkohol ani drogy roli nehrály. Policisté srážku i nadále vyšetřují. Herečka naštěstí při střetu utrpěla pouze lehká zranění a o víkendu ji z nemocnice propustili.​​

Související obsah

Sagalová se nejvíce proslavila rolí Peggy Bundové v oblíbeném seriálu Ženatý se závazky. Hrála také v amerických seriálech 8 jednoduchých pravidel, Hříšníci nebo v Synové Anarchie.

Právě za poslední zmíněnou roli získala v roce 2011 Zlatý Glóbus. Známá herečka navíc propůjčila svůj hlas také postavě Leely Turangy ze seriálu Futurama.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz