Zajímavosti

Pozor, u Ordinace nastala zásadní změna. NÁVOD, jak o seriál nepřijít

Nová tematická stanice pro ženy Nova Lady s sebou přináší hned několik velkých změn. Jedna z nich se dotkne i vysílání oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Reprízy už si diváci nebudou moci pouštět na programu Nova Gold, jak byli zvyklí, ale od pondělí se seriál přesouvá právě na stanici Nova Lady.

Skupina Nova Group spustila v pondělí novou televizní stanici pro ženy. Nova Lady přinese především premiéry úspěšných zahraničních pořadů, ale i reprízy oblíbených titulů. Nebudou chybět ani kultovní seriály jako Gilmorova děvčata, úspěšný slovenský seriál s hvězdným obsazením Milenky či seriálové stálice TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, jejichž reprízy se na Nova Lady přesouvají ze stanice Nova Gold.

Aby diváci nepřišli o své oblíbené pořady, přinášíme návod, jak si stanici Nova Lady snadno naladíte z pohodlí domova.

​Návod, jak Nova Lady naladit

Pokud divák přijímá televizi nejběžnějším způsobem ze vzduchu formou pozemního DVB-T2 vysílání, jako první krok by se měl podívat na konec seznamu programů, jestli se mu Nova Lady automaticky nenaladila. Pokud ano, existují videonávody pro různé přijímače, podle kterých lze jednoduše přesunout program na požadovanou pozici.

Související obsah

​Pokud divák nenajde Nova Lady v seznamu, pak nejjednodušší způsob, jak ji naladit, je spustit automatické ladění. Následně je možné seřadit programy podle videonávodu. Pokud divák přijímá signál od kabelového či IPTV operátora, záleží, zda je jeho set top box plně pod kontrolou operátora. V takovém případě se mu program naladí a zařadí na operátorem zvolenou pozici automaticky (např. O2 TV či vybrané STB Vodafone).

Pokud má divák od operátora jen CAM modul (například Vodafone), pak je postup shodný s DVB-T2. Pokud je Nova Lady na satelitu, naladí se a zařadí automaticky. Stejně tak při používání přijímače od Telly. V ostatních případech platí to, co pro DVB-T2.

Všechny novinky k seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete zde. Premiérové díly najdete na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz