Zajímavosti

Princeznu Charlotte čeká obří jmění. Očekává se, že bude bohatší než její bratři

Princeznu Charlotte čeká obří jmění. Očekává se, že bude bohatší než její bratři
Zdroj: Profimedia

Žádné z dětí v britské královské rodině zřejmě nouzí nikdy trpět nebude, podle výzkumu ale bude nejbohatší z nich princezna Charlotte. V žebříčku bohatých dětí překonala nejen své bratry, ale také celou řadu dětí celebrit. Její hodnotu výrazně zvyšuje potenciál stát se módní ikonou.

Předpoklad zářné budoucnosti šestileté princezny Charlotte, dcery prince Williama a vévodkyně Kate, vyplývá z výzkumu Rich Kids 2021. Žebříček zahrnuje 45 jmen dětí slavných lidí, u kterých se předpokládá, že budou pohádkově bohaté, ať už z toho důvodu, že budou dědit velké jmění, anebo se v nich skrývá velký potenciál.

Charlotte se na žebříčku umístila na prvním místě se 4,2 miliardy eur, což vychází na více než 100 miliard korun. Hlavním zdrojem jejích příjmů bude samozřejmě dědictví. Očekává se ale, že bude produktivnější než její bratři. Důvodem je tzv. efekt Kate Middletonové, kdy výběr oblečení vévodkyně z Cambridge má obrovský vliv na módní trendy.

Související obsah

​Princezna Charlotte tak patrně půjde ve stopách své matky. Princ George se na žebříčku umístil na druhém místě se dvěma a půl miliardami eur (přes 64 miliard korun), princ Louis na třetím místě s 840 miliony eur (přes 21 miliard korun).

O třetí příčku se podělil s Blue Ivy Carterovou, dcerou zpěvačky Beyoncé a rappera Jay-Z. Nejenže bude dědit značný majetek, ale už nyní ve svých devíti letech vydělává peníze, o kterých si mnoho lidí může nechat jen zdát. V roce 2020 se stala nejmladší vítězkou BET Award, letos získala cenu Grammy a MTV Video Music Awards.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz