Domácí

Felix Slováček odchází z nemocnice. Dádě řekl, ať na návštěvu nejezdí

Felix Slováček odchází z nemocnice. Dádě řekl, ať na návštěvu nejezdí
Zdroj: Profimedia

Saxofonista Felix Slováček v pondělí míří z nemocnice domů. Redakci TN.cz to sdělil s tím, že se cítí mnohem lépe. To potvrdila i jeho manželka Dáda Patrasová, která prozradila, že Felix jí i dceři Aničce zatrhl víkendovou návštěvu. Potřeboval prý klid a brzy očekával propuštění z nemocnice, takže by to podle něj bylo zbytečné.

Felix Slováček (78) byl hospitalizovaný v pátek večer s podezřením na mozkovou příhodu. Ta se ale zřejmě nepotvrdila. "Měl jsem takovou slabost, točila se mi hlava, zvracel jsem. Z toho důvodu jsem se nechal vyšetřit," svěřil se redakci TN.cz slavný saxofonista.

Jeho stav se ale od víkendu podstatně zlepšil. "Je mi nejlíp. Jsem se vyspal, jsem odpočatý. Teď je mi výborně, mám propouštěcí dopis, jsem už jednou nohou z nemocnice," řekl v pondělí po poledni. 

Podle jeho manželky Dády Patrasové ho v nemocnici vyzvedne dcera. Herečka zatím neměla od jeho kolapsu možnost ho vidět. O víkendu sice měla v plánu jej navštívit, Felix si to však podle ní nepřál.

Související obsah

​"Nebyly jsme tam s dcerou, protože on to nechtěl. Potřeboval klid, byl pod nějakými léky. Říkal, že je to zbytečný, že ho stejně dneska (v pondělí, pozn. red.) propustí. Chtěla jsem tam jet v sobotu a on říkal, že je pod léky a že nic nepotřebuje," řekla Patrasová.

"Už je úplně v pořádku, měl magnetickou rezonanci mozku, všechno dopadlo dobře," vyjádřila se k jeho zdravotnímu stavu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz